Take a fresh look at your lifestyle.

Aasia sodiaak: astroloog jagab iga märgi peamist omadust

0

Aasia sodiaagi, mida mõnikord nimetatakse ka Hiina sodiaagiks, esindab 12 erinevat looma, kellel kõigil on erinevad omadused, mis muudavad nad ainulaadseks. Astroloog Jessica Adams avalikustas, millised inimesed on Küülik, Draakon ja Madu, paljastades kõik nende põhiomadused.

Jänes (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023)

Aasia astroloogia järgi on 2023. aasta jänese aasta.

Küülik, keda mõned Ida astroloogid tunnevad ka kassina, “on üks väheseid sodiaagiloomi, keda seostatakse otseselt äri, rahanduse ja kaubandusega”.

Jessica ütles: “Kitsed on Hiina sodiaagis ainuke märk peale Jänese, kes on nii sügavalt mures teenitud, omatava või võlgnetava pärast.”

Astroloog väitis, et Jänes – nagu Kits – on väga tugev tegelane, kellel on tugev moraal.

LOE VEEL: Hiina sodiaagi järgi “alatum märk”.

Ta ütles: “Mõlemal märgil on väga tugev väärtustunne – mida nad müüvad või ei müü või keda ja mida nad hindamatuks peavad.”

Astroloogi sõnul võib Jänese suhe rahaga olla veidi keeruline ja hall.

“Võite samastuda piraatide, heategevusannetajate või Robin Hoodi tüüpidega, kes röövivad rikastelt, et anda vaestele. Raha pole teile kunagi lihtne,” selgitas ta.

Dragon (1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024)

Draakon on loov ja jõud, millega tuleb arvestada: “Sa oled unistaja, visionäär ja idealist, kes muudab asjad tõeliseks.”

Väljas on palju inspireerivaid draakoneid, kelle ideed ja ideoloogiad muutsid maailma.

Jessica märkis: “John Lennon on hea näide draakonist. Kui ta kirjutas ja laulis sõnu oma suurimale hitile Imagine, kirjeldas ta end unistajana.

“Dr Martin Luther King, kes ütles kuulsalt: “Mul on unistus”, on veel üks draakon.

LOE VEEL: Hiina sodiaagi järgi “Õnnelikum” märk

Snake (1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025)

Madu on suhtlemisaldis ja ei hoia end tagasi, kui on vaja oma arvamust avaldada.

Jessica ütles: “Mao värelev keel ja selle kuulus susisemine (ja aeg-ajalt ragistamine) ütleb teile esimese asja, mida peate selle märgi kohta teadma. Madusid tuleb kuulda ja täielikult mõista.”

Tõepoolest, astroloogia järgi on Snake “Aasia sodiaagi kommunikatsiooni peakorter”.

“Kas teadsite, et Apple Macintoshi arvutid said ametliku alguse 1977. aastal, mao aastal? Kui olete madu, võib teie elu keerleda Interneti ümber.”

Maod, kes Interneti kaudu ei suhtle, peavad laskma oma sõnadel mujal voolata.

Ekspert soovitas: “Isegi kui te keeldute arvutitest, peab teil siiski olema koht, kus saate oma sõna – laulda, kirjutatud või kõnelda. Seega võite olla lastekirjanik nagu madu JKRowling.”

Jessica rääkis varem väljaandele Express.co.uk Roti, Härja ja Tiigri isiksuse põhiomadustest.

Jessica Adams on asjatundlik astroloog ja raamatu Modern Astrology 2050 autor.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.