Take a fresh look at your lifestyle.

Adesanya räägib enne Pereira kokkupõrget “suurest süžeest”.

0

Israel Adesanya vahetab Robert Whittakeriga UFC 271 Houstonis, 2022.

Foto: FOTOSPORT

Israel Adesanya ütleb, et tema rivaalitsemine UFC keskkaalu tšempioni Alex Pereiraga võib olla “suurim lugu MMA ajaloos”.

Paar kohtub laupäeval Miamis UFC 287-l neljandat korda, kusjuures Pereira võitis kõik kolm eelmist võitlust.

35-aastane brasiillane on võitnud kaks korda kikkpoksi ja ühe korra MMA-s, saavutades novembris UFC tiitli.

Tema viimane võit lõpetas Adesanya kolm aastat kestnud domineerimise divisjonis.

“See on tõenäoliselt üks, kui mitte suurim süžee MMA ajaloos,” ütles Adesanya.

“Mitte paljud inimesed ei saa võimalust näidata, kui suurepärased nad on ja tõusta olukorrani, kui kõik koefitsiendid on nende vastu kuhjatud. Tunnen end allajääjana.

“Viimases võitluses juhtunu tõttu on inimestel kuldkala mälestused. Nad on unustanud, mida ma selles mängus teinud olen, ja on aeg inimestele meelde tuletada, kui suurepärane ma olen.”

Nigeerias sündinud uusmeremaalane Adesanya (33) ühendas 2019. aastal keskkaalu ja kaitses seda viis korda, enne kui sattus pikaaegse vaenlase Pereira vastu.

Adesanya kaotas kikkpoksi võitlused 2016. ja 2017. aastal Pereirale, viimane alistas oma viimase esituse selles spordis enne täiskohaga MMA-le üleminekut.

Pereira liitus UFC-ga 2021. aastal, võites oma kolm esimest võitlust, et kiirendada tiitliheitlust ja kolmandat kohtumist Adesanyaga.

Vaatamata sellele, et Pereira oli kihlveo allajääja pärast kaheksanurgas oluliselt vähem aega kui Adesanya veetmist, kindlustas Pereira viienda vooru vaheaja, et meister uimastada.

Adesanya ammutab inspiratsiooni Ameerika räppar Eminemilt, kui too üritab keskkaalu tiitlit tagasi nõuda.

“Olen kikkpoksis kaks võitlust ja MMA-s üks löök alla jäänud. See on minu üks löök, minu Eminemi hetk,” ütles Adesanya.

“Sa saad ühe löögi. Ärge jätke kasutamata võimalust puhuda. See võimalus tuleb kord elus ja see on kõik.

“Kujutage ette, kui ma saan selle tehtud paremini kui tema seda kunagi teinud on? Ma ei pea punkte, vaid lahendan need ja see, kes viimasena naerab, naerab kõige paremini.”

“Ma tean, et suudan seda meest võita”

Adesanya toretsev löök, kavalus puuris ja meisterlikkus distantsi juhtimisel on toonud kaasa sellised vastased nagu Robert Whittaker ja Paulo Costa ning paljud usuvad, et ta aitas Pereirast New Yorgi heitluses kuni viienda raundini välja.

Kaotamine oli Adesanya jaoks esimene 13 UFC keskkaalu heitluses.

“Ma tean, kuidas ma suudan seda meest võita. Iga kord, kui ma selle mehega võitlen, domineerin ma tema üle, kuid tal on eriline võime taastuda ja jalg gaasile panna, nii et ma pean leidma viisi, kuidas ta välja tuua. juhiiste, mida ma teen,” ütles Adesanya.

“Ta ei häiri mind ega tüüta mind. Te teate, et tavaliselt ma piilun nurga taga, mis järgmiseks saab – panin oma järgmised võitlused kavalalt püsti –, kuid seekord olen ma surnud keskendunud talle, oma sihtmärgile. silmade vahele.

“Ma olen nagu elevil koer pargist väljas. Pean oma kehale ütlema, et ta jahutaks, aga varsti lastakse mind valla.”

Pereira ütles: “Inimesed ütlevad, et ta domineeris minu üle viimases võitluses. Kui Iisrael tahab seda nii näha, on see OK, aga ma näen seda natuke teistsugusena.

“Võitsin esimese raundi enne neid hilisi lööke. Teise vooru võitsin selgelt. Kolmandas voorus kasvasin võitlusse ja ta ei võtnud mind maha, see oli rüselus.

“Kui ta usub, et suudab mind otsuse ja punktide arvuga võita, siis on hästi, aga ma usun, et suudan ka.”

Pereira eitas, et jope, mida ta pressikonverentsil kandis – seljal hiiglaslik Pikachu – oli Adesanya pilkamiseks.

Adesanya on anime fänn, tema hüüdnimi “Last Stylebender” viitab Jaapani koomiksitele.

“Keegi just kinkis selle mulle 10 minutit tagasi ja see meeldib mulle – see on lahe,” ütles Pereira. “See sobib mu pükstega. See pole midagi seadistatud.

“Mul on võimalus tema mõistusega segi ajada, sest ma tean, et talle Pikachu meeldib, aga minu jaoks pole see oluline.”

– BBC

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.