Take a fresh look at your lifestyle.

Anushka Sharma vana video Ranbir Kapoori löömisest täiuslikuks ADHM-stseeniks läheb levima, fännid võtavad kaevu, öeldes: “One From Deepika, One From Katrina”

0

Anushka Sharma lööb viiruslikus videos Ae Dil Ae Mushkilist stseeni filmides Ranbir Kapoori tõeks, tuletab netizenidele meelde nende BFF-i
Tagasivaade, kui Anushka Sharma andis Ranbir Kapoorile käega lööma, et stseen näeks välja orgaaniline (fotokrediit – ikka filmist/Instagramist)

Ranbir Kapoor ja Anushka Sharma ei jäta kunagi löömata suuri BFF-eesmärke. Mõlemad on B-linna ühed kuulsamad näitlejad ja jagavad omavahel sooja võrrandit. Duo töötas kahes filmis, Bombay Velvet ja Ae Dil Hai Mushkil. Täna toome teieni tagasivaate ajast, mil Anushka andis ADHM-is stseeni pildistamisel Ranbirile tõelise laksu, et muuta see orgaaniliseks. Kerige allpool, et lugeda kokkuvõtet.

Ranbir ja Anushka on mõlemad fenomenaalsed artistid ning aastate jooksul on nad näitlejana oma jõudu tõestanud, esitades võimsaid etendusi. Nad mõlemad esinesid 2016. aastal filmis Ae Dil Hai Mushkil ja nende keemia hindas publik kõrgelt.

Hiljuti jagati Instagrami kontol BTS-i videot filmist ADHM, kus näeme Ranbir Kapoori rääkimas Anushka Sharmast ja ütles, et ta on väga orgaaniline näitleja ja keegi, kes on hetkega tõeliselt kaasas. Näitleja paljastas, et lõi talle tõelise laksu, et muuta stseeni orgaaniliseks, ja jättis ta vihaseks. Viiruslik video kogus palju vaatamisi ja netisaatorid reageerisid kiiresti. Nad pommitasid kommentaaride sektsiooni lõbusate kommentaaridega ega jätnud Katrina Kaifi ja Deepika Padukone nimesid lohistades võimalust Ranbiri juures metsikult kaevata.

Üks kasutajatest kirjutas: “Üks Deepikalt ja üks Katrinast.”

“Naiselik soov anda oma parimale sõbrale ilma põhjuseta laks.”

“Ta on Katrinaga head sõbrad, uska badla le rahi thi.”

“Anushka ei võta kellegi sitta nagu ülemus.”

“Ka neid ärritunud ja vihased on liiga lõbusad vaadata.”

Vaadake allolevat videot:

Töövaldkonnas nähti Ranbir Kapoori viimati Tu Jhoothi ​​Main Makkaaris koos Shraddha Kapooriga ja film võeti publiku poolt hästi vastu. Nüüd valmistub ta Animali vabastamiseks.

Rohkem selliseid tagasiviskamislugusid leiate veebisaidilt Koimoi.com.

Pead lugema: Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan: Salman Khani käsitlemine filmis on tohutu surve, tunnistab režissöör Farhad Samji ja ütleb: “Tema fännid on samuti nagu hüppelaud”

Järgne meile: Facebook | Instagram | Twitter | Youtube | Google News

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.