Take a fresh look at your lifestyle.

Bruce Willise naine puhkeb pisaratesse staari “kõne vähenemise” pärast | Kuulsuste uudised | Showbiz ja TV

0

44-aastane Emma Heming Willis tegi Instagramis avameelse video, milles ta rääkis südantlõhestavast kahjust, mille tema abikaasa Bruce Willise (68) frontotemporaalne dementsus (FTD) tabab neid mõlemaid paarina.

Modell võitles pisaratega, rääkides sellest, mis tunne on olla tunnistajaks armastatud inimese “arusaadavusele ja kõnele, ja kõik see lihtsalt kahaneb teie silme all”.

Rääkides oma 821 000 jälgijale Die Hardi näitleja raskest olukorrast, alustas Emma sõnadega: “Ma tahan lihtsalt puudutada selle inimlikku külge, kui rääkida dementsusega inimestega suhtlemisest.

“Nüüd, kui vaadata inimest, kes jälgib oma isikut, tema arusaamist ja kõnet, ja kõik see lihtsalt kahaneb teie silme ees, on nii koormatud.”

Emma püüdes oma emotsioonidest rääkida, vaibus, kui ta silmad pisarad voolasid.

LOE ROHKEM: Alex Jones viskas Steve Jonesi pärast Angelina Jolie reetmist televiisorisse

Ta lisas: “On… ma ei saa sellest isegi rääkida, ilma et tahaksin nutta.”

Pärast enese kokkupanekut jätkas Emma: “Olgu, asi on selles, et see, mida ma üritan lauale tuua, on lihtsalt haridus.

“Ja ma õpin koos teiega ja teate, me saame kõik näpunäited ja nipid ning teeme, mis suudame, ja anname endast parima, mida me tahame teha selle inimese heaks, kellest me hoolime.

“Aga see ei võta ära… Oh issand, ma võtan selle kokku,” nõudis Emma pisarsilmil.

Seejärel lõpetas naine, vabandades oma emotsionaalse seisundi pärast: “Kuid see ei võta ära tundeid, mis selle taga on.

„Niisiis, ma tahan, et sa teaksid, et ma sind näen. Ma saan aru, kui raske on vaadata.

“Vabandust, tahtsin teile lihtsalt teada anda, et proovin siin haridust tuua, kuid sellel on üks külg, mis on väga koormatud.”

See tuleb pärast seda, kui Hollywoodi ikoon Bruce läks eelmisel aastal näitlejatööst pensionile pärast oma afaasia diagnoosi paljastamist.

Häire mõjutab keelt töötlevat ajuosa ja seda täheldatakse tavaliselt inimestel, kes on kogenud insulti või ajutrauma.

Seetõttu on afaasia all kannatavatel inimestel sageli probleeme nii keele kui ka mäluga, mis on näitlejatöö kaks olulist osa.

Varsti pärast sõbrapäeva sel aastal aga “Willise/Moore’i daamid”, nimelt Emma, ​​Bruce’i endine naine Demi Moore ja endise paari tütred; Scout, Rumer ja nende noorem õde Tallulah jagasid kõik sama südantlõhestavat värskendust.

Avalduses seisis: „Soovisime teile anda värskendusi oma armastatud abikaasa, isa ja sõbra kohta, kuna mõistame nüüd sügavamalt, mida ta kogeb.

“Pärast seda, kui teatasime Bruce’i afaasia diagnoosist 2022. aasta kevadel, on Bruce’i seisund edenenud ja meil on nüüd täpsem diagnoos: frontotemporaalne dementsus (tuntud kui FTD).

“Kahjuks on suhtlemisprobleemid vaid üks Bruce’i haiguse sümptom. Kuigi see on valus, on see kergendus, kui lõpuks on selge diagnoos.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.