Take a fresh look at your lifestyle.

Bulletrongi projekt: National High-Speed ​​Rail Corporation Limitedi värskendus 21 km pikkuse tunneli kohta

0

Kuulirongi all oleva tunneli ehitamine on käimas
Pildi allikas: TWITTER/@NHSRCL Käimas on kuulrongi tunneli projekt

National High-Speed ​​Rail Corporation Limited (NHSRCL) teatas reedel, et Afcons Infrastructure Limited noteeris Mumbai-Ahmedabadi osana 21-kilomeetrise tunneli, sealhulgas 7-kilomeetrise merealuse tunneli ehitamiseks kahe tehniliselt kvalifitseeritud rahapakkumise hulgast madalama summa. kuulirongi projekt.

NHRSCL teatas, et on saanud pakkumised firmadelt Afcons Infrastructure Limited ja Larsen & Toubro Limited tunneli ehitamiseks, mis ulatub Mumbais Bandra Kurla kompleksi kavandatavast metroojaamast kuni Shilphatani naaberlinnas Thane.

Kasutatakse uut Austria tunneldamismeetodit

“Tunnel on ühetoruline kaherajaline tunnel läbimõõduga 13,1 meetrit. 20,37 km-st tehakse 15,42 km tunneli kolme TBM-iga (Tunnel Boring Machine) ja ülejäänud 4,96 km ehitatakse kasutades Uus Austria tunnelimismeetod (NATM). Tunneli sügavus varieerub 25 meetrist 65 meetrini,” teatas NHRSCL oma teates.

“Tunnel läbib Thane oja ja oja all olev mõõdistustöö tehti veealuse staatilise murdumise tehnikaga.
Sügavaim ehituskoht on 114 meetrit Parsiku mäe all Shilphata lähedal,” ütles NHSRCL-i pressiesindaja.

Kasutusel on 13,1-meetrise läbimõõduga lõikepeaga TBMS, mis on palju suurem kui metroo raudteesüsteemide jms jaoks kasutatavad 5-6-meetrise läbimõõduga lõikepead, lisas pressiesindaja.
Kogumaksumus on umbes 1 miljon miljonit krooni. Mumbai ja Ahmedabadi vaheline kiirkoridor läheb maksma 1,08 lakh crore’i.

Kui valdav osa kuludest kaetakse Jaapani laenuga, siis ülejäänud osa katab liidu valitsus ning Maharashtra ja Gujarati valitsus.
(PTI-sisendiga)

Loe ka – PIB rida: “PIB faktikontrolli ei tee, keskus on veel otsustamata”, selgitab Union Min Chandrashekhar

Viimased äriuudised

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.