Take a fresh look at your lifestyle.

F1 uudised: Toto Wolff arutas Lewis Hamiltoni asendamist, Russell lööb meeskonna vastu | F1 | Sport

0

Sky Sportsi boksiraja reporteri Ted Kravitzi sõnul jäi Ferrari piloot Carlos Sainz pisarateni pärast seda, kui ta sai FIA-lt karistuse juhusliku kokkupõrke eest Fernando Alonsoga.

Hispaanlane sai karistuse kaasmaalasega kokkupõrkamise eest ja langetati pärast võistlust neljandalt kohalt 12. kohale, kuna ta kaotas oma viiesekundilise karistuse järel hinnalise 12 punkti. Ja Kravitz usub, et juhtum jättis 28-aastase mehe närvi.

“Võib-olla mõtles Sainz selle kohta, et seda ei juhtunud kunagi,” ütles ta. “Sa paned Astonid tagasi, nagu seda, mis Sainziga juhtus, pole kunagi juhtunud.

“Ometi karistate Sainzi selle asja eest, mis juhtus, kuid mida ei juhtunud, sest Astonid on ikka veel kohal. Ja viga pole. Seega, kui kahju pole, arvab Sainz, et Fernandole pole kahju, siis pole midagi. solvab mind.

“Ta oli pisarates. Kui võistluse lõpus meeskonnaraadiot kuulata, nuttis ta pärast võistlust raadiost.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.