Take a fresh look at your lifestyle.

Fastrack Revoltt FS1 ülevaade: hea nutikell eelarveteadlikule ostjale

0

Fastrack Revoltt FS1 on üks väheseid nutikellasid, mis pakub suurt puutetundlikku ekraani, ühe sünkroonitud Bluetooth-kõnesid, erinevaid spordirežiime, enam kui 200 kella sihverplaati ja palju muud, olles samas taskusõbralik. Siiski jääb õhku küsimus – kas see on hea valik neile, kes otsivad soodsat nutikella? Selles Fastrack Revoltt FS1 ülevaates püüan sellele küsimusele vastata. Loe edasi.

Madalam

Fastrack Revolt FS1
 • Fastrack Revoltt FS1 on traditsioonilise disainiga, millel on ristkülikukujuline sihverplaat ja kroon paremal selgrool. Kellaga on kaasas 22mm silikoonrihmad, mis minu arvates võiksid olla õrnemad ja pehmemad, kuna kipuvad pikemaajalisel kasutamisel ebamugavust tekitama. Rihmadel on aga kiirkinnitusega tihvtid, mis teeb nende vahetamise sarnase suurusega rihmade vastu lihtsaks. Plastikust valmistatud kella, millel on IP67 vee- ja tolmukindluse sertifikaat, on ohutu kasutada duši all või vihmas. Ta suudab lühiajaliselt ellu jääda vee all kuni 1 meetri sügavusel. Kuigi mulle saadeti ülevaatamiseks roheline värvivariant, on saadaval ka teisi värvivalikuid, sealhulgas sinakassinine, sinine ja must. Kellal on sisseehitatud kõlar, mis asub kella vasaku külje all ja mikrofon on Bluetoothi ​​helistamiseks paigutatud vastasküljele. Lõpuks on kantav kerge, kaaludes vaid 41,9 grammi.
 • Edasi liikudes on Fastrack Revoltt FS1 1,83-tolline UltraVu ekraan eraldusvõimega 240 x 284p, heledus 500 niti ja 2,5D kumer klaas. Kuigi ekraan ei pruugi olla kõige teravam ega selgeim turul, näeb see oma hinda arvestades hea välja. Suur ekraani suurus tagab, et tekst on hästi loetav ja ikoonid on eristatavad. Lisaks on paneel puutetundlik ja korraliku heledusega, mis muudab lugemise õues päikesevalguse käes lihtsaks. Siiski väärib märkimist, et heledust tuleb käsitsi reguleerida, kuna kellal pole automaatse heleduse funktsiooni. 2,5D kumer klaas tagab sujuva kerimiskogemuse, kuid on kriimustustele vastuvõtlik. Kui kavatsete seda kella kasutada jõusaalitreeninguteks või muudeks seikluslikeks tegevusteks, olge ettevaatlik, kuna klaas kogus minu lühikese kasutamise ajal üsna palju kriimustusi.

Fastrack Revoltt FS1 ülevaade

 • Fastrack Revoltt FS1 jälgib aktiivselt kandja elutähtsaid näitajaid, nagu astutud samme, und ja pulssi. Kell suudab jälgida isegi SpO2, stressitaset ja treeninguid. Seadmel on enam kui 110 spordirežiimi tugi, kellale on eelinstallitud 16 režiimi, ülejäänud saab lisada rakenduse Fastrack Reflex World kaudu, mis ühildub nii Androidi kui iOS-i mobiilseadmetega. Kasutasin oma iPhone’is rakenduse versiooni 3.0.5, mis ei toiminud ühenduvuse osas hästi. Kella ühendus katkes keset kasutamist automaatselt ja ei loonud nutitelefoniga uuesti ühendust, kuni olen seadme unustanud ja uuesti sidunud. Rakendusel on ka mõned vead ja see jooksis minu jaoks paar korda kokku.

Rakendus Fastrack Reflex World

 • Sellegipoolest on rakendus kasutajasõbralik ja sellel on erinevad sisseehitatud funktsioonid, sealhulgas kogukond, kus kasutajad saavad oma tegevuste põhjal oma pingerida näha ja kella nägusid. Revoltt FS1 toetab laias valikus kella sihverplaate, sealhulgas kohandatud. Rakendus Fastrack Reflex World kuvab kogu teabe tegevuste kohta avakuval. Teave esitatakse kaardivormingus, mida saab veelgi laiendada, et näha päeva, nädala ja kuu toimivust. Rakendusel on isegi sisseehitatud esitusloend ja tervisenõuandeid pakkuvad artiklid. Rakenduse tulevased versioonid võimaldavad teil vormis olles teenida märke ja preemiaid.
 • Kuigi Fastrack Revoltt FS1 tarkvaral on õppimiskõver, muutub selle kasutamine intuitiivseks, kui olete asja selgeks saanud. Tegelikult asuvad kõik sisseehitatud rakendused avakuva vasakus servas, samal ajal kui vidinad sammude loenduse, pulsisageduse, une, ilma ja muu kohta leiate paremalt. Pühkige alla pakkumised reguleerige seadeid heleduse reguleerimiseks, akusäästja sisselülitamiseks, seadete menüüsse pääsemiseks ja palju muud. Teisest küljest tõmbab üles pühkimine teadete paneeli. Nagu paljud teised soodsad nutikellad, on märguanded kirjutuskaitstud, nii et te ei saa nendega suhelda. Paremale pühkimine viib teid eelmisse menüüsse, kellal on aga toitenupp ja kodunupp.
 • Revoltt FS1 on varustatud mitme eellaaditud rakendusega, mis on loodud kasutajakogemuse parandamiseks. Loend sisaldab AI-häält, mis kasutab telefoni hääleassistenti, aga ka muusika taasesitust, stopperit, taimerit, äratust, kaamera juhtimist ja mänge. Kellaga on kaasas neli eellaaditud mängu: 2048, pusle, võidusõit ja värvimuutus. Kuigi need mängud ei pruugi väikese ekraani tõttu olla eriti kaasahaaravad, on need mugavad nendeks hetkedeks, mil on aega tappa. Lisaks on kellal rakendused lõõgastumiseks ja stressi vähendamiseks.

Fastrack_Revoltt_FS1_review

 • Esinemiseni saab Fastrack Revoltt FS1 enamiku asjadest õigesti aru. See ei kogele ega jäätu, kuid nagu paljude teiste soodsate nutikellade puhul, võib ka ülesannete täitmisel esineda mõningaid viivitusi. Tõstmise ja äratamise žest töötab sujuvalt ja sammujälgija on üsna täpne, une või sõidu ajal on minimaalsed kummituslikud sammud. Pulsiandur töötab ööpäevaringselt ja võtab mõistlikult täpseid näitu. See isegi hoiatab kandjat, kui tema pulss on kõrge. Sain paar korda trennis sumiseda. Enamasti kasutasin treeningute jälgimiseks multispordirežiimi Free Training, kuigi nutikellas on saadaval ka palju muid režiime, nagu väljas jooksmine, rattasõit, matkamine, jooga ja palju muud. Multispordirežiim on üsna elementaarne ja lukustab nutikella treeningu ekraanile, mis kuvab reaalajas teavet kestuse, põletatud kalorite ja pulsisageduse kohta. See kõik toimib hästi ja treeningujärgsest tegevusest on isegi kokkuvõte. Lahti Sellest tulenevalt on Revoltt FS1-l automaatne une jälgija, kuid sellel on mõned probleemid. Näiteks näitab see, et ma magan isegi siis, kui ma töötan oma laua taga. Kuid jälgija jagab une kenasti sügavaks uneks, kergeks uneks, REM-i ja uinakuajaks. Rakendus Fastrack Reflex World hindab seejärel und kellalt kogutud andmete põhjal. Kuna andmed pole väga täpsed, on kahjuks rakenduse analüüsile raske tugineda.
 • Fastrack Revoltt FS1 on varustatud ühe sünkroonitud Bluetoothi ​​(BT) kõnega, mis võimaldab kasutajatel pääseda juurde häälkõne funktsioonile, ilma nutikella kaks korda nutitelefoniga sidumata. Kantav seade saab helistada ja kõnesid vastu võtta seni, kuni nutitelefon on levialas. FS1-l on spetsiaalne telefonirakendus numbrite valimiseks ning juurdepääsuks hiljutistele kõnelogidele ja kontaktidele. Viimase toimimiseks peavad kasutajad esmalt valima oma lemmikkontaktid, kasutades nutitelefonis rakendust Fastrack World Reflex. Mis puudutab helistamiskogemust, siis see toimib kõige paremini siis, kui nii helistaja kui ka vastuvõtja jaoks on taustamüra vähe või üldse mitte. Kuigi kõlarite kvaliteet on vastuvõetav, kipub mikrofon häälte selge vastuvõtmisega vaeva nägema.

Fastrack Revoltt FS1 ülevaade

 • Fastrack Revoltt FS1 tagab ühe laadimisega kuni seitse päeva aku kasutusaega. Kuid minu kogemuse kohaselt ööpäevaringse kasutamisega, mis hõlmas minu sammude, une, tunniajalist jõusaalitreeningut ja nutitelefoni märguannete peegeldamist, jõudis kell peaaegu kuuenda päevani, enne kui vajas laadimist. Rääkides sellest, kantakse mahla, kasutades patenteeritud laadijat, mille täislaadimiseks kulub peaaegu tund. Ettevõte väidab, et kell toetab NitroFast laadimist, mis võib lisada päeva mahla vaid 10-minutilise laadimisega.

Kohtuotsus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Fastrack Revoltt FS1 on funktsioonirikas nutikell, mis suudab konkureerida sarnaste toodetega, nagu Fire-Boltt Phoenix ja Noise Pulse 2 Max. Revoltt FS1-l on elegantne disain, auväärne ekraan ja usaldusväärne sammujälgimine. Bluetoothi ​​helistamisfunktsioon ei pruugi olla parim, kuid see on kasulik lisand, mis eristab seda mõnest konkurendist. Kellal on aga rakenduse, une jälgimise ja ühenduvuse osas mõned puudused. Kui originaalseadmete tootja tegeleb nendega tulevaste tarkvarauuenduste käigus, on Fastrack Revoltt FS1 hea valik neile, kellel on kitsas eelarve. Selle taskukohane hinnasilt 1995 Rs Flipkartis muudab selle atraktiivseks valikuks eelarveteadlikele ostjatele, kes otsivad funktsionaalset nutikella.

Toimetaja hinnang: 3,5/5

Plussid

 • Tugev ja kerge
 • Spordirežiimide valik
 • Korralikud kõlarid
 • Sammude jälgimine on täpne

Miinused

 • Mikrofon oleks võinud parem olla
 • Rakendusel on vigu ja ühenduvusprobleeme
 • Une jälgimine vajab täiustamist

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.