Take a fresh look at your lifestyle.

Filmi “X-Men ’97” tegevprodutsent segab vett edasi lükkamise kuulujuttude tõttu

0

Pilt Marvel Comicsi kaudu

Marvel rõõmustas palju aastatuhandeid, kui nad teatasid vana 90ndatest pärit X-Men multika taaskäivitamisest, millel oli sobiv pealkiri. X-Mehed ’97. Kahjuks on kuulujutud viivitustest osa sellest entusiasmist summutanud. Nüüd on saate tegevprodutsent mõtetega kaasa löönud.

Kuulujutud viivituse kohta ilmuvad kõikjal. 6. aprillil Twitteri konto X-Meni värskendused “X-MEN ’97 on kuulujuttude kohaselt edasi lükatud 2024. aastani.” Twitteri konto Kas WeGetSomeToast jagas sama uudist. Viimane ametlik sõna, mida peakirjanik Beau DeMayolt kuulsime, oli see, et see ei hilinenud, vaatamata sellele, et paljud teised omadused said seda ravi.

Põhimõtteliselt me ​​ei tea, mis juhtuma hakkab. DeMayo jagas ka uudiseid, mis ausalt öeldes ei selgita midagi.

Mida see tähendab?! “Varsti” jätaks mulje, et see tuleb, noh, varsti. “[breathe]” tähendab, et me peame lihtsalt istuma ja ootama. Inimesed on ilmselgelt ärevil.

Originaal X-Mehed: Animasari jõudis eetrisse 1992. aastal ja see kestis 76 osa. See oli väga truu võte grupist otse koomiksitest ja seda mäletavad paljud inimesed soojalt. Samuti oleme saanud siit-sealt vihjeid, et Disney on saatesse palju investeerinud.

Cal Dodd, kes annab Wolverine’i taaskäivitamisel häält, ütles, et ta töötas juba teise hooaja kallal postituses, mille ta kiiresti kustutas, kuid õnneks jäädvustas fänn. “Eile. Stuudiokorter. 2. hooaeg. SUUR seanss! ta kirjutas.

“Cal Dodd, Wolverine’i hääl filmist X-Men ’97. 2. hooaja algus, ma ütlen, alles algus. Kinnitage turvavööd, bub. Hiljem,” ütles ta videos.

Olenemata sellest, kas saame etenduse 2024. aastal või homme, on asjad päris head. Hoiame teid kursis.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.