Take a fresh look at your lifestyle.

IPL 2023: Liam “lõhkeaine” Livingstone liitub Punjab Kingsiga kolme päeva pärast

0

Inglismaa löök Liam Livingstone saab nädalavahetuseks EKP-lt treeningloa ja liitub 10. aprillil oma IPL meeskonnaga Punjab Kings.

Livingstone pole võistluskriketit mänginud pärast seda, kui ta sai neli kuud tagasi Pakistanis testidebüüdil põlvevigastuse. Samuti oli ta eelmisel aastal kannatanud hüppeliigese vigastuse tõttu, mis viimastel nädalatel ägenes, muutes tema võõrutusravi raskemaks.

IPL-i allikas ütles PTI-le, et Livingstong saabub Indiasse 10. aprillil.

“Ta saabub esmaspäeval,” ütles allikas.

Kindel on see, et ta jätab vahele Punjab Kingsi hooaja kolmanda mängu Surnisers Hyderabadi vastu 9. aprillil, kuid võib oma neljanda mängu kodus pidada 13. aprillil.

Neljapäeval ütles Livingstone, et on lähedal täieliku vormi taastamisele.

Lugege ka: IPL 2023: Jaffer kiidab Singhit Bairstowi puudumisel püsti seismise eest

“Lõpuks jõuan sinna,” ütles Livingstone LancsTV saates Lancashire’i maakonna meistrivõistluste avamängust Surrey vastu.

“See on olnud pikk tee: kolm-neli päeva nädalas jõusaalis viimase kolme-nelja kuu jooksul. Võib-olla selle nädala lõpus või järgmise nädala alguses lendan Indiasse ja hakkan minema. uuesti.

“Enesetunne on palju parem. Eelmise nädala keskel tehti mulle mõned süstid. See tegi asja palju maha, sain lõpuks väljas käia ja jooksmas ning õige kriketivärgi juurde tagasi pöörduda. Sellest on vist neli-viis päeva möödas. nüüd, nii et proovin end vormistada, et see vastaks nüüd.”

Livingstone oli hüppeliigese vigastusest taastunud, et mängida T20 maailmameistrivõistlustel, mille võitis Inglismaa.

“Sain MM-il mängimiseks üle hüppeliigese, siis on mu põlv veidi nigel olnud. Lõpuks sain asja korda ja pahkluu ägestus uuesti. Loodetavasti on nüüd mõlemad kontrolli all ja see saab olema Tore, et sai lõpuks tagasi mängima,” sõnas ta.

“Paar kuud on olnud raske, kuid lõpuks olen nüüd nagu väike laps, kes tahab uuesti kriketit mängima saada.

“Loodetavasti saan järgmise paari päeva jooksul loa väljasõiduks. Ootan väga, et saaksin tagasi välja tulla, taas mängida ja loodetavasti järgmise 48 tunni jooksul saan selle lõpuks kätte. ,” ta lisas.

Livingstone on Punjab Kingsi jaoks oluline mängija, kes sõlmis ta mullu enne oksjonit 11,5 miljonilise Rs väärtuses lepinguga. Eelmisel hooajal sooritas ta 437 jooksu löögisagedusega 182,08.

See lugu on pärit kolmanda osapoole sündikaatvoo agentuuridest. Mid-day ei võta endale vastutust ega vastuta teksti töökindluse, usaldusväärsuse, usaldusväärsuse ja andmete eest. Mid-day management/mid-day.com jätab endale ainuõiguse sisu muuta, kustutada või eemaldada (ilma ette teatamata) oma äranägemise järgi mis tahes põhjusel

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.