Take a fresh look at your lifestyle.

Jude Bellingham otsustas lõpuks tuleviku Liverpooli, Man Utd ja Madridi Reali heitluses | Jalgpall | Sport

0

Jude Bellingham on valmis oma tuleviku kohta otsuse tegema peagi, kuna Liverpool, Manchester United ja Real Madrid ootavad ärevalt, et teada saada, kellega poolkaitsja on otsustanud liituda. Dortmundi Borussia staar otsustab lõpuks, kus on tema tulevik, kuna mitmed klubid loodavad sel suvel tema allkirja kätte saada enne üleminekut, mis võib purustada Suurbritannia üleminekurekordi.

Saksamaal avaldatud teated näitavad, et 19-aastane noormees on oma tuleviku osas otsuse teinud ja istub maha, et arutada oma võimalusi Dortmundi pealikuga. Saksa ajalehe Ruhr Nachrichten teatel on Bellingham “lõpuks” langetanud otsuse oma tuleviku üle.

Eeldatakse, et endine Birmingham City praktikant lõpetab oma kolm ja pool aastat kestnud mängu Bundesligas, Inglismaa ja Hispaania huviliste vastu.

Saksa klubi on juba kinnitanud, et nad ei takista Bellinghami teel, kui ta otsustab lahkuda, kuid kui tema lepingusse pole kirjutatud vabastusklauslit, võib tema Saksamaalt lahkumine nõuda üle 100 miljoni naela.


VEEL JÄLGIDA

Toome teieni selle murrangulise uudise kõige värskemad värskendused, pildid ja videod.

Viimaste uudiste ja värskete uudiste vaatamiseks külastage aadressi express.co.uk/sport/football. Olge kursis kõigi teile oluliste lugude suurte pealkirjade, piltide, analüüside, arvamuste ja videotega.

Jälgi meid Twitteris @dexpress_sport – ametlikul Daily Express & Express.co.uk Twitteri kontol – pakkudes reaalajas tõelisi uudiseid.

Oleme ka Facebookis @dailyexpresssport – pakume teile kogu päeva jooksul kohustuslikke uudiseid, funktsioone, videoid ja pilte, mida saate Daily Expressist, Sunday Expressist ja Express.co.uk-st meeldida, kommenteerida ja jagada.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.