Take a fresh look at your lifestyle.

Kas Sunil Grover naaseb lõpuks pärast 4 pikka aastat väidetavat vaenu? Koomik katkestab vaikuse ja ütleb: “…Ya Toh Pujhwalo Phir Aap…”

0

Kapil Sharma saade: kas Sunil Grover naaseb lõpuks pärast 4 pikka väidetavat vaenu aastat?  Koomik katkestab vaikuse, loe edasi
Kapil Sharma saade: kas Sunil Grover naaseb lõpuks pärast 4 pikka väidetavat vaenu aastat? Koomik murrab vaikuse (fotokrediit – Instagram/Still From Show)

Sunil Grover on üks suurimaid nimesid televisioonitööstuses ja teeb nüüd oma nime Bollywoodis ja veebižanris. Ta reklaamib praegu oma uut saadet pealkirjaga “United Kachhe” ja sama tehes rääkis koomik oma hiljutises intervjuus “Kapil Sharma Showst” ja ütles, et ta ei pahanda Kapiliga uuesti koostööd tegema. See on kahtlemata hea uudis kõigile nende fännidele, kes soovisid, et need kaks võimalikult kiiresti koostööd teeksid. Kerige allpool, et lugeda kokkuvõtet!

Neile, kes ei tea, siis Sunil ja Kapil osalesid omal ajal samas saates ning Grover saavutas kuulsuse dr Mashoor Gulati ja Gutthi tegelaskujuga samas saates. Hiljem lahkus Sunil kahe näitleja vahelise tüli tõttu Kapili komöödiasaatest ega naasnud pärast mitut palvet enam tagasi.

Hiljutises intervjuus Hindustan Timesile avas Sunil Grover võimaluse teha koostööd vana sõbra Kapil Sharmaga. Jah, tundub, et ta on lugenud fännide taotlusi kogu maailmas ja ei pahanda naasta The Kapil Sharma Show’le. Lisateavet leiate allpool.

Sunil Grover ütles: “Abhi to aisa koi…ya to pujhwalo fir aap (pole midagi sellist, või küsige siis temalt). Olen ka praegu hõivatud ja naudin seda, mida teen. Ta on ka hõivatud ja teeb head tööd. Teen ka head tööd. Olen oma mitteilukirjanduse faasi juba nautinud ja mulle meeldib praegu ilukirjanduslik seade, saan uusi kogemusi esinejana. Mul on lõbus. Praegu selliseid plaane ei ole.»

Niisiis, Grover ei öelnud sellele ära. See on kindlasti hea uudis kõigile fännidele. Loodame, et see taaskohtumine toimub võimalikult kiiresti!

Mida arvate Sunil Groveri huvist uuesti Kapil Sharmaga koostööd teha? Rääkige meile allolevas ruumis.

Pead lugema: Kas Delhi Metro Girl Rhythm Chanana kopeerib Uorfi Javedi kummalist, kuid julget moodi? Murrab oma vaikuse, öeldes: “…Uorfi Ko Dekhne Ke Liye Laadige Instagrami alla Kiya Tha”

Järgne meile: Facebook | Instagram | Twitter | Youtube | Google News

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.