Take a fresh look at your lifestyle.

Kevin Feige, kes kinnitab oma ülemvõimu kogu tööstuse üle, abistab filme “Star Wars” ja “John Wick”

0

John wicki 4. peatükk

Lionsgate’i kaudu

Olles juba kindlustanud oma staatuse Hollywoodi moodsa ajaloo ühe olulisema tegelasena, on Kevin Feige jätkanud armastuse otsest või kaudset levitamist mõnele teisele valdkonna enim armastatud frantsiisidele.

See kõik on ühe päeva tööga, mille taga on peakorraldaja Marveli kinouniversumsiis isegi kui ta ei suuda peatada levivaid kuulujutte, mis väidavad, et kauakestev Fantastilise Neliku taaskäivitamine on meeskonna koomiksite juurtele palju lähemal, kui arvate.

John Wick Kevin Feige peab tänama selle laitmatult kujundatud universumi eest

John wicki 4. peatükk
Lionsgate’i kaudu

Lisaks sellele, kuidas Keanu Reeves vaatab, kuidas Keanu Reeves saadab võimalikult suure kujutlusvõimega viisidel välja väikese armee näotuid jõmpsikaid, on see üks parimaid asju John Wick on Continental hotellide ja ulatusliku palgamõrvarite allilma keerukalt kujundatud pärimus.

Nagu režissöör Chad Stahelski paljastas, pakkus talle tööstuse silmapaistvaim maailmaehitaja targaid nõuandeid pärast seda, kui Marvel Studiosi juht Kevin Feige pakkus aega, et pakkuda mõningaid näpunäiteid.

Tähtede sõda läheb täis Marvel ja see juba jagab arvamusi

Foto läbi Star Wars: The Force Awakens

Ammu möödas on triloogiate ajad ja mitte midagi muud Tähtede sõda praegu keset täiemahulist Marvel Cinematic Universe’i stiilis laienemist, nagu kinnitavad kolm filmi, mis Celebrationil välja kuulutati, mis kõik arenevad erinevatel ajaperioodidel.

Loomulikult on see juba tekitanud lahkheli fännide seas, kuid kui on üks massiivne IP, mida tahaksite teistest kõrgemalt õppida, siis on planeedi suurimat tulu teeniv ja populaarseim vara kindlasti kõige turvalisem.

Fantastiline nelik kuulujutud lähevad kosmiliseks, psühhedeelikumid ja DayGlo jäävad kinnitamata

fantastiline-nelja-hõbe-surfari tõus
Pilt 20th Century Foxi kaudu

Viimased spekulatsioonid, mis sellest välja tulid Fantastiline nelik kuulujuttude veski pakub, et kauaoodatud taaskäivitamine võib muutuda kosmilisemaks ja kohmakamaks, kui mõned võiksid oodata, mis oleks teretulnud muutus frantsiisi hiljutise nipsakama hinnaga.

Kuna hiljuti paigaldati uus kirjutamismeeskond, oli oodata kapitaalremonti ja me valetaksime, kui ütleksime, et järjekordne küpsisevormis kostüümiline kappar on see, mida keegi tahtis pärast nii palju alatuid pakkumisi näha.

See on tänaste Marveli uudiste jaoks, kuid nagu alati, lähevad asjad kahtlemata homme uuesti käima.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.