Take a fresh look at your lifestyle.

Kraken saavutas esimese koha playoffis ja alistas Coyotesi 4:2

0

Autor: SHANE LANTZ – Associated Press

SEATTLE (AP) – Seattle Kraken saavutas frantsiisiajaloo esimese playoffi koha ja püstitas NHL-i võitude rekordi laienemismeeskonna teisel hooajal, alistades neljapäeva õhtul Arizona Coyotesi 4:2.

Krakeni eest lõid värava Jared McCann, Jordan Eberle, Matty Beniers ja Vince Dunn, kes teenis oma 44. võidu – teist aastat NHL-i meeskonnalt kõige rohkem pärast Original Sixi ajastut, mis lõppes 1968. aastal. Seattle’i jaoks on see suur pööre. oli esimesel hooajal 27-49-6 ja jäi Vaikse ookeani divisjoni viimaseks.

“See on suurepärane tunne,” ütles Seattle’i treener Dave Hakstol oma meeskonna playoffi koha kohta. „Esimene päev, see on koht, kus sa tahad töötada ja sellest osa saada. Grupp seal ruumis teenis selle, nad teenisid selle esimesest päevast alates.

Kolmanda mängu järjest võitnud Seattle’i eest tabas Philipp Grubauer 27 tõrjet.

Inimesed loevad ka…

“Meil on siin erirühm,” ütles Eberle. “Arvan, et esimesest päevast alates on paljud inimesed meid maha kandnud. Selle punktini jõudmine on ilmselgelt saavutus, kuid ma arvan, et see grupp tunneb, et me pole veel lõpetanud.

Arizona kasuks lõid Barrett Hayton ja Laurent Dauphin, kes on järjest langenud üheksa. Karel Vejmelka tõrjus 29 lööki.

“Tegime täna sammu õiges suunas ja tahame lõpetada tugevalt,” sõnas treener André Tourigny. “Meil on kolm mängu oma fännide ees.”

McCann, kelle arvele jäi ka kaks resultatiivset söötu, lõi esimesel perioodil seisul 19:36 oma meeskonna kõrgeima 38. värava, viies krakeni ette. Dunn järgnes sellele väravaga 28 sekundit teisel poolajal. Eberle hiilis seisul 5:52 Vejmelkast ühe mööda ning tegi seisuks 3:0.

Hayton lõi Arizona esimese värava teise mängu 12. minutil ning Dauphin lõi oma värava seisul 19:21 kolmandal. Beniers tegi oma hooaja 23. väravaga seisuks 16:09 seisuks 4:1.

Eberle andis oma kahest resultatiivsest söödust teise, mis teeb sellest kaheksapunktilise õhtu McCanni, Beniersi ja Eberle jaoks.

Beniers, uustulnuk, astub oma esimest korda play-off’i, kuid ei paista olevat väga närvis selle pingelise atmosfääri pärast.

“Ma tean, et see saab olema raskem, kiirem ja füüsilisem,” ütles Beniers. “Kuid ma arvan, et meil on meeskond, kes mängib kogu aeg õigesti. Nii me selle positsioonini jõudsime. Ma arvan, et kui teeme sama palju rohkem, on meil play-offides hästi.”

Hakstol andis Seattle’i fännidele, kes pole veel play-offi hokit kogenud, aimu, mida oodata.

“Ma ei oska seda kirjeldada, see on täiesti erinev tase,” ütles Hakstol. “Märkasin, et meie tänaõhtused fännid olid taas uskumatud. Kohe litri kukkumisest alates oli tunda seda elevust ja mängu edenedes oli tunda ka intensiivsust. Nad saavad sellest teada, kui nad esimeseks mänguks hoonesse astuvad.

“Nad tunnevad seda, kui litter kukub, ja siis teavad kõik, mis tunne see on.”

MÄRKUSED: Eberle värav andis talle skoori kolmes järjestikuses mängus, mis on tema pikim skoorimiste seeria alates 2021. aasta novembrist. … Seattle’i võit oli tema teine ​​koduvõit Coyotesi üle nelja päeva jooksul. Kraken alistas esmaspäeval ka Arizona 8:1. … Kraken ja Coyotes mängivad taas esmaspäeval Arizonas – nende kolmas kohtumine nädala jooksul.

Coyotes: võõrustas laupäeval Anaheimi.

Kraken: võõrustas laupäeva õhtul Chicagot.

AP NHL: https://apnews.com/hub/nhl ja https://twitter.com/AP_Sports

Autoriõigus 2023 The Associated Press. Kõik õigused kaitstud. Seda materjali ei tohi ilma loata avaldada, edastada, ümber kirjutada ega levitada.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.