Take a fresh look at your lifestyle.

Kui Bella Thorne lekitas oma N*de pildid pärast seda, kui häkker ähvardas teda need veebis avaldada, “See on minu otsus… te ei saa võtta…”

0

Kui Bella Thorne lekitas oma N*de pildid pärast seda, kui häkker ähvardas teda need veebis avaldada, lugege edasi
Kui Bella Thorne lekitas oma N*de pildid pärast seda, kui häkker ähvardas teda need veebis avaldada (fotokrediit – Instagram)

Bella Thorne on üks silmapaistvamaid nimesid läänes. Ta on tohutult populaarne oma fännide seas ja eriti sotsiaalmeedias. Aastal 2019 ähvardas häkker Bellat, et lekitab oma n*de-pildid ja videod veebi ning näitlejanna jagas seda Twitteris ise, andes sellele metsiku vastuse. Thorne ei jäta kunagi kasutamata võimalust pealkirjades domineerida, kuna tema isiklik elu on tema Interneti-fännide seas teemaks. Kerige allpool, et lugeda kokkuvõtet.

Bella jälgib sotsiaalmeedias tohutult fänne, kellel on Instagramis üle 25 miljoni jälgija. Sageli annab ta fotojagamisplatvormil fännidele pilgu oma isiklikust ja tööalasest elust ning me imetleme tema moetunnetust.

Rääkides nüüd 2019. aasta n*de fotointsidendist, jagas Bella Thorne oma Twitteri kontol märget tekstisõnumite ekraanipilti jagades: “Viimase 24 tunni jooksul on mind ähvardatud minu enda n*dega”. mida ta häkkeriga vahetas, nagu teatas CNN.

Bella Thorne lisas: “Ma tunnen end jämedalt. Ma tunnen, et mind jälgitakse, ma tunnen, et keegi on minult võtnud midagi, mida ma tahtsin, et üks eriline inimene näeks.

Näitlejanna jätkas ja avaldas omaenda n*de-pildid ja märkuse, millel oli kirjas: “See on MINU OTSUS. NÜÜD SA EI SAA MINULT VEEL VEEL VEEL MIDA VÕTTA.”

“Ma saan täna öösel paremini magada, teades, et võtsin oma jõu tagasi,” lõpetas Thorne. “Sa ei saa oma elu kontrollida, ei saa kunagi.”

See pole esimene kord, kui häkker internetis kuulsust šantažeerib. Hollywoodi kuulsused, sealhulgas Jennifer Lawrence, Kate Upton ja Aubrey Plaza, on varem Internetis n*de fotolekke ohvriks langenud.

Mida arvate Bella Thorne’i omaaegsest metsikust vastusest häkkerile? Rääkige meile allolevas ruumis.

Pead lugema: Brad Pitt ei lubanud mitte ainult endisel naisel Angelina Joliel ja lastel, vaid ka 105-aastasel mehel elada oma 40 miljoni dollari suuruses kinnistus kuni surmani [Reports]

Järgne meile: Facebook | Instagram | Twitter | Youtube | Google News

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.