Take a fresh look at your lifestyle.

Kui Dakota Johnson loobus rinnahoidjast ja kandis lämbeks fotosessiooniks läbipaistvat toppi, välgutas selle läbi

0

Dakota Johnson teenindas ja kuidas – kandes läbipaistvat toppi, hüpnotiseeris ta meid oma S*xy Stare'iga!
Dakota Johnson loobus kunagi rinnahoidjast ja välgutas oma nõelad läbipaistvas ülaosas lämbe fotosessiooni jaoks! (Foto krediit – Georgie Eisdell / Instagram)

Dakota Johnson on Hollywoodi tööstuse üks väga tuntud nimesid. Ja filmimaailma A-nimeliste hulka kuulumine tähendab pidevat publiku, paparatsode ja kaamerasähvatuste pilgu all olemist. Dakota on alati teenindanud oma publikut ülima aususe ja ilusti. Peale selle, et ta on vapustav näitlejanna, on ta moemaailmas tuntud ka selle poolest, et on tõeline sinine fashionista.

Olgu see siis punasel vaibal, filmi esilinastus või lihtne brunch kohting – Dakota on alati moe- ja kaameravalmiduses. Täna tõime teieni tagasivaateaja, kus ta nägi Vogue’i võttel poseerides imeilus välja.

Nagu üks tema Instagrami fännileht ‘dakota.johnson’ jagas, nägi näitlejanna punases läbipaistvas kõrge kaelusega topis välja täiesti HAWT BOMB. Kui Dakota Johnson rinnahoidjast loobus, olid nähtavalt tema paljad püksid koos n*nidega. Ta sidus välimuse mustade pükstega ja oma lämbe pilguga hüpnotiseeris meid pildil.

Vaata pilti siit postitusest:

Dakota Johnson poseeris Vogue 2015 fotosessioonil oma ühevärvilise välimusega lilleprükiga diivanil ja oli üsna selge, et näitlejanna oli ikka veel oma filmi Fifty Shades Of Grey “Anastasia Steele” ajastus. Meigi puhul valis diiva mitte midagi, vaid minimaalse välimuse. Kastejas jumestuskreem, pehme virsikukarva põsepuna, defineeritud kulmud, rohke ripsmetuššiga ääristatud silmad, tedretähnid ja alastipruun huulevarjund andsid talle välimuse lõpule. Ta hoidis oma sirged juuksed lahti ja lasi neil ühelt poolt üle oma pükste voolata ning uhkeldas kogu riietusega oma tukkidega nagu professionaal.

Noh, keegi pole nagu Dakota Johnson. Ta teab, milline värvipalett või stiil talle kõige paremini välja näeb, ja iga kord, kui ta pingutab, et see HAWT välja näha! Mida öelda? Kas soovite näha rohkem Dakota moodsat välimust? Andke meile kommentaarides teada.

Rohkemate moeuudiste ja -uuenduste saamiseks pöörduge Koimoi poole!

Pead lugema: Brad Pitt ei lubanud mitte ainult endisel naisel Angelina Joliel ja lastel, vaid ka 105-aastasel mehel elada oma 40 miljoni dollari suuruses kinnistus kuni surmani [Reports]

Järgne meile: Facebook | Instagram | Twitter | Youtube | Google News

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.