Take a fresh look at your lifestyle.

Leedi Louise Windsor on viimane kuninglik sugulane, kes jääb Charlesi kroonimise rõdukohast ilma | Kuninglik | Uudised

0

Leedi Louise Windsor on üks kuninglikke pereliikmeid, kes järgmisel kuul kuningas Charlesi kroonimise suurejoonelise finaali ajal Buckinghami palee rõdult nügitakse. Palee on otsustanud, et kuninglikud perekonnad töötavad ainult ihaldatud rõdul Peegel. Piiratud ruumid tähendavad ka seda, et prints Harryl või Meghan Markle’il pole ruumi, kui nad otsustavad tseremoonial osaleda.

Sel ajal, kui praegu 19-aastane Louise ja tema vend James, Wessexi krahv, plaatina juubelil rõdule ilmusid, on Charles otsustanud näidata salenenud monarhiat.

Louise’i ja Jamesi puudumise üle arutledes ütles Mirrori kuninglik toimetaja Russell Myers kuninglikule taskuhäälingusaatele Pod Save The King: “Ma arvan, et on huvitav, et Edinburghi hertsogi ja hertsoginna lapsi seal ei ole.

“Me nägime neid eelmisel aastal Queen’s Platinum juubeli ajal Trooping the Colori ajal rõdul.

“Kuid dokumendid, mida olen näinud, on seal mustvalgelt, et need ei kuulunud plaanidesse.”

JUST IN: Kuninglikel isikutel on “mitu plaani” Harry ja Meghaniga kroonimisel hakkama saada

Hr Myers jätkas: “Mõni võib öelda, et James sai just selle edutamise Wessexi krahviks, leedi Louise on nüüd 19-aastane ja teda on nüüd nähtud paaril kihlusel oma vanematega.

“Me teame, et tal oli hiiglaslik side Edinburghi hertsogiga, kuid nad ei ole kuninglikud perekonnaliikmed, nii et pole mõtet neid esiplaanile seada, kui Charles tahab lasta inimestel seda nägemust näha. [slimmed down monarchy] lihas.”

Leedi Louise õpib praegu St Andrew ülikoolis.

Ta astus ülikooli inglise keelt õppima vaid kaks päeva enne kuninganna surma.

Kokku ilmub suurel päeval – laupäeval, 6. mail – rõdule 15 inimest.

Üksikasjalikud plaanid näitavad, et Charles soovib seista kõrvuti mõne valitud kuningliku perekonnaga, kes on oma elu pühendanud teenimisele, näidates samal ajal “oma perekonna südamelööke ja tulevikku”.

Sel ajal kui Harryt ja Meghanit nügitakse, paistab Charles premeerima oma kõige lojaalsemaid pereliikmeid, sealhulgas Williamit, Kate’i ja nende kolme last.

Jääb ebaselgeks, kas Harry ja Meghan isegi kroonimisel osalevad.

Kui leedi Louise Windsori vanemad ilmuvad rõdule, siis prints Andrew ei kuulu külaliste nimekirja.

Samuti jäävad ilma printsess Eugenie ja Jack Brooksbank ning printsess Beatrice ja Edoardo Mapelli Mozzi.

Plaanidest teadlik allikas ütles ajalehele The Mirror: “Kuningas on olnud väga selge, keda ta soovib monarhiat esindada.

“Sentimentidele on vähe ruumi, see on riiklik, mitte perekondlik üritus ja on õige, et suurel avalikul hetkel on kohal ainult pere töölised.”

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.