Take a fresh look at your lifestyle.

Maksukood 1257L selgitas: “Miljonid” vales sulgudes – kuidas tagasi nõuda | Isiklikud rahandus | Rahandus

0

Kõige tavalisem on 1257 liitrit ja viis selle väljatöötamiseks on lisada lõppu null, millest saab 12 570 naela – nende maksuvaba hüvitis.

Ta hoiatas: “On ülioluline kontrollida teie maksukoodi, kuna miljonid neist võivad olla valed ning ei HMRC ega teie tööandja vastuta teie maksukoodi õigsuse kontrollimise eest. see on täielikult teie vastutus.

“Kui teil on vale maksukood, võib see tähendada, et teil võib olla õigus saada raha tagasi, kui olete enammaksnud, kuid võib ka tähendada, et peate raha tagasi maksma, kui olete alamaksnud.”

Kuidas kontrollida oma maksukoodi

Inimesed oleksid pidanud hiljuti saama HMRC-lt kirja oma uue maksukoodiga.

LOE VEEL: Lloyds ja NatWest sulgevad sel aastal 248 pangakontorit

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.