Take a fresh look at your lifestyle.

Mängijad valmistuvad filmiks “Tears of the Kingdom” koos mängitavate “Zelda” pealkirjadega, kuna “Au varaste seas” tõstab Harpersi tähelepanu

0

Link The Legend of Zeldast

Pilt Nintendo kaudu

On hea aeg olla a fantaasia fänn.

Koos Au varaste seas praegu kinodes, etendused nagu Vari ja luu ja Draakoni maja voogesitamiseks hõlpsasti saadaval ja Legend of Zelda: Tears of the Kingdom varsti konsoolidele jõudma, on seal peaaegu liiga palju fantaasiasisu, mida jälgida.

Mängijatel, kellel on Hyrule’i maitse, on aega umbes kuu aega valmistuda Kuningriigi pisaradja mõnele armastatud eelkäijale toetumine enne mängu ametlikku väljalaskmist võib pakkuda just neile vajalikku kosutust.

Kui leiate aega kõigi teiste suurepäraste võimaluste vahel, siis see on. Isegi kui te ei vali suurepäraste videomängude pealkirjade vahel ega püüa mõista Harpersi tähtsust Au varaste seas, on lihtsalt liiga palju võimalusi, et sammu pidada. Enamik fänne on suutnud vähemalt lihvida Vari ja luuteine ​​hooaeg, kuid paljud on saatest endiselt häiritud, sest nad on vaimustuses Varese nõtkest ja võimekast Inejist. Tema taustalugu uuriti esimesel ja teisel hooajal väga vähe ning fännidel on küsimusi Suli akrobaadi ja selle ainulaadse tätoveeringu kohta tema randmel.

Harpers on tipphetk Au varaste seas

Sinna ilmuvad päris mitu imelist tegelast Dungeons & Dragons: Au varaste seasja see pole lihtne ülesanne jälgida kõiki tegelasi, klasse ja organisatsioone, kellele hiljutine film nime langeb.

Kõigi nende värskete tutvustuste hulgas on Harpers, altruistlik organisatsioon, mille eesmärk on aidata abivajajaid. Üks filmi peategelasi, keda kehastab Chris Pine, on organisatsiooni endine liige, kuid tema viiteid Harperitele on vähe. Kui meie üleskutsetele laiendatud DnD universumi järele vastatakse, on tõenäoline, et need kerkivad uuesti esile, nii et poolsalajase organisatsiooni fännid võivad olla õnnelikud, teades, et saavad peagi Harperite kohta palju rohkem teada.

Tasub proovida mõnda muud Legend Zeldast mängud ees Kuningriigi pisarad

Kuningriigi pisaradAmetlik väljalase läheneb üha lähemale ja kui mängijad valmistuvad nauditava välimusega pealkirja nautima, vaatavad nad tagasi selle eelkäijatele. See on no-brainer, mida peaksite andma Metsiku hingeõhk edasi minna Kuningriigi pisarad — nähes, kuidas hilisem on järg BOTW — aga lisades veel mõned Zelda mängud teie eel-Kuningriigi pisarad nimekiri võib teie kogemust veelgi täiustada, kui mäng lõpuks saabub.

Inej elas enne liitumist rasket elu Vari ja luu‘s Crows

Inej Ghafa
Foto Netflixi kaudu

Inej Ghafa on üks armastatumaid – ja vormitruumaid – tegelasi Netflixi Leigh Bardugo filmi Grishaverse’i adaptsioonis, kuid tema tausta pole kahe hooaja sarjas vaevu mainitud. Ta kannatas üsna palju sel ajal, enne kui temast sai Crow’s Wraith ja leidis oma jõu. Tante Heleeni palgal oldud aeg ühe Menagerie tüdrukuna tekitas Inejile armid rohkem kui ühel viisil ja ta töötab endiselt selle nimel, et see periood elust minevikku jätta.

Kui sa ei leia selleks aega – ega ruumi oma südames Draakoni maja, sa ei ole üksi

Pilt HBO Maxi kaudu

Nagu eespool märgitud, on raske leida aega kogu praegu turul oleva fantaasiasisu jaoks. Kui teil pole õnnestunud HBO-d püüda Draakoni maja veel – kas aja- või usupuuduse tõttu,Troonide mäng — sa pole kaugeltki üksi. Paljud inimesed lükkavad etenduse proovimist edasi, sealhulgas endised Troonide mäng põhivara Nikolaj Coster-Waldau. Mees, kes tõi Jamie Lannisteri otsesaadetesse, ütleb, et tema jaoks on sarnase stiiliga sarja nautimiseks “liiga vara” ja paljud vaatajad on samas leeris.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.