Take a fresh look at your lifestyle.

Multipleksi nõudlus teeb Pandžabi filmitegijatele muret

0

NEW DELHI : Pandžabi kobarate operaatorid on nõudnud kaheksanädalast vahemikku filmide kinos ja digitaalse esilinastuse vahele, mis oli enne pandeemiat norm, isegi kui piirkondlik filmitööstus on hädas vähese jaoskonnaga ja kinodes.

Tootjad arvavad, et samm on monopoolne, kuna kaks suurt ketti, PVR ja Inox Leisure, on ühinenud ja saavad nüüd tingimusi dikteerida. Tööstuseksperdid ütlevad, et see on õiglane küsimine, kuna India tööstusharud peaksid järgima tavalisi tavasid, kuid tootjad väidavad, et see on ebaõiglane sellistes tööstusharudes nagu Punjabis, mis juba võitleb väiksemate tuludega.

Mõni nädal tagasi kirjutas Zee Studios India tootjate gildile, viidates Pandžabi suuremate multipleksifirmade OTT väljalaskeaknas toimunud ad hoc ja vildakale muutusele. “On kahetsusväärne, et Punjabi tööstuses tegutsevad suured multipleksid on võtnud ebaõiglase seisukoha, muutes teatriakna varem kokkulepitud nelja nädala asemel kaheksale nädalale. Need suured multipleksid nõuavad, et Punjabi tootjad/levitajad allkirjastaksid enne Pandžabi filmi väljaandmist kirja/kohustuse, millega nõustuvad kaheksanädalase tõkestusaknaga, vastasel juhul keelduvad nimetatud suuremad multipleksid filmi linastamast oma multipleksides/kinodes,” ütles Zee. .

Zee sõnul on tööstusharu, mis on pandeemiajärgselt püüdnud oma jalgu leida, et kasumlikuks jääda, äsja ühendatud, pandžabi filmisisu esitavate suurte multiplekside ühepoolse otsuse tõttu lühikeseks jäänud.

Zee märkis ka, et Pandžabi filmide osakaal on kõigist filmikategooriatest madalaim, kuigi keskmised piletihinnad on sarnased hindi filmide omadega.

2022. aasta märtsis kiitsid PVR-i ja Inoxi juhatused heaks ettevõtete täieliku ühinemise, et luua India suurim filmieksponent enam kui 1500 ekraaniga võrgustikuga. Kaks ettevõtet ei vastanud Punjabi tootjate ja eksponentide vahelise konflikti päringutele.

Mitmed kaubanduseksperdid nõustuvad, et mittehindikeelsetele filmidele, sealhulgas lõunamaadest, on antud neljanädalane aken kogu riigis. „Eksponendid otsivad üle riigi standardset etaloni, nii et selles mõttes on see õiglane küsimine, et tagada publiku jõudmine kinodesse. Siiski ei saa olla universaalset lähenemist,“ ütles filmiprodutsent, kes keeldus oma nime avaldamast.

Isik lisas, et hindi filmiprodutsente, kes teevad tihedat koostööd multiplekskettidega ja saavad neilt suure osa oma kogutulust, on kerge taltsutada naasma kaheksanädalase akna juurde, kuigi filmide arv kinodes ja kassades on jätkuvalt väike. jääb ebakindlaks. “See taktika ei saa töötada lõunas, mis töötab omal tingimustel ja on tihedalt seotud üksikute ekraanidega, mida on seal endiselt märkimisväärsel hulgal,” lisas inimene.

Filmi levitaja ja eksponent Sunny Khanna ütles, et probleem on selles, et kui vaatajad teavad, et film varsti kodus voogesitatakse, ei jõua nad tõenäoliselt kinodesse. “Kui perioodiks on fikseeritud kaheksa nädalat, vaatavad nad seda varsti entusiastlikumalt,” ütles Khanna.

Vaadake kõiki valdkonnauudiseid, pangauudiseid ja värskendusi saidil Live Mint. Igapäevaste turuvärskenduste saamiseks laadige alla rakendus Mint News.

Enam-vähem

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.