Take a fresh look at your lifestyle.

NENDE Chrome’i laienduste abil saate oma meilide lugemiseks kviitungi

0

Meilide jälgimise tööriistad on olulised. Ükskõik, kas soovite oma ettevõttele e-turunduse abil hoogu anda või soovite lihtsalt saada oma saadetud meilide lugemiskviitungeid, on sellised tööriistad alati abiks. Kuid Chrome’i veebipoes on palju valikuid ja valiku tegemine muutub keeruliseks. Teie töö hõlbustamiseks oleme välja toonud mõned võimalused, mida võiksite kaaluda

Avatud või mitte

Chrome’i veebipoes tasuta saadaval olev laiendus Opened or Not aitab reaalajas märguannete ja üksikasjaliku analüüsi abil hõlpsalt jälgida teie meilide ja linkide toimivust. See annab teile reaalajas teateid niipea, kui teie adressaat meili avab. Samuti saavad kasutajad seadistada lugemiskviitungeid kaustadesse Saabunud ja Saadetud.

MailTracker

MailTracker võimaldab teil jälgida Gmailiga saadetud e-kirju, et teada saada, millal need avatakse. See on hõlpsasti saadaval Chrome’i veebipoes. Pärast Chrome’i lisamist kuvatakse see Gmailis kolmes erinevas kohas.

– Koostamise aknas, kas uue meili koostamisel jälgimine aktiveerida või mitte

– MailTrackeri ikoonidega lõimede loendis, mis võimaldab teil näha, millised meilid on loetud või mitte.

– Vestluses avamiste täieliku ajaloo ja üksikasjadega.

Snov.io piiramatu e-posti jälgija

See Gmaili meilide jälgimise laiend näitab teile, millised meilid on teie adressaatide poolt avanud, sealhulgas avamiste arvu ja lingil tehtud klikke, otse teie Gmailis. Kasutajad saavad määrata ka järelmeeldetuletusi, ajastada e-kirju hilisemaks saatmiseks ja saada regulaarseid toimivusaruandeid – Snov.io kroomilaiendiga Unlimited Email Tracker.

MixMax

MixMaxi kroomilaienduse abil saavad kasutajad teada, kes teie meili avab, kui sageli ja millist sisu nad vaatasid. Samuti saate mallidena salvestada oma kõige paremini toimivad meilid. See on saadaval Chrome’i veebipoes ja sellel on üle 90 000 kasutaja.

Hubspoti müük

Hubspoti müügil on nii tasuta kui ka tasulised versioonid. Tasuta funktsioonide hulka kuuluvad e-posti jälgimine, CRM Gmaili jaoks, jagatud meilimallide loomine, koosolekute ajakava ja mobiilirakendus – iOS ja Android. Automatiseeritud isiklik teavitamine on seevastu tasuline funktsioon.

Vaadake kõiki tehnoloogiauudiseid ja värskendusi saidil Live Mint. Laadige alla rakendus Mint News, et saada igapäevaseid turuvärskendusi ja reaalajas äriuudiseid.

Enam-vähem

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.