Take a fresh look at your lifestyle.

“Nifty võib jõuda 18 000 tasemeni, kui FPI-d tõusevad.”

0

MUMBAI : Viimase 11 sessiooni jooksul toimunud tagasitõmbumisralli võib tõsta Nifty taseme 18 000-ni, kuna välismaised portfelliinvestorid (FPI) katavad langustuletisinstrumentide panuseid, muutes samal ajal märtsis ja sel kuul sularahasegmendi netoostjaid, ütlesid kaks analüütikut. kolmandik eeldab, et FPI-d säilitavad oma languspanused ja turu konsolideeruvad negatiivse eelarvamusega. Neljapäeval sulgesid FPI-d ajutise lepingu ostmise ajal 3040 lepingut 466 krooni sularahas, mis võimaldab turul oma kahjumi tasa teha ja sulgeda. Neljapäevase seisuga müüsid FPI-d 106 259 lepingut, mis on 20. märtsi rekordiliselt lühike 194 626 lepingu tase.

See 88 367 lepingust koosnev lühike kate oli jõud, mis tagas turu 4,6% tõusu madalaimalt 16 828-lt 17 599-le koos lepingute ostmisega. 12 114 krooni kodumaiste institutsionaalsete investorite poolt. FPI-d ostsid ainult aktsiaid 651 miljonit perioodil.

Nifty Data

Vaata täispilti

Nifty Data

Analüütikud eeldasid, et lühikesed katted jäävad püsima, viies turu üles. “Tagasitõuke ralli on hoogustunud, kuna eeldame, et FPI-d katavad oma languslikud Nifty ja Bank Nifty futuuripositsioonid pärast MPC pausi,” ütles Kotak Securities Ltd. aktsiauuringute (jaemüük) juht Shrikant Chouhan. “Arvasime alguses, et see hakkab käima kuni 17 500 madalaimast 16 828-st, kuid nüüd võib MPC tegevus esile kutsuda intressimäärade tundlikkuse tõusu, mille tulemuseks võib olla ka suurem FPI-de lühike kate.

MPC üllatas investoreid, hoides repo intressimäära muutumatuna, kuid lisas, et tema tegevust ei tule tõlgendada nii, et intressitsükkel on saavutanud haripunkti, kuna jäeti rahuldava hoiaku tagasivõtmine.

Lühike kate tähendab müüdu tagasiostmist, kui turg hakkab allapoole suunduma, selle asemel et tõusta. Lühike kate annab igale tagasitõmbele rohkem tugevust.

IndiaChartsi asutaja Rohit Srivastava ütles, et pärast MPC-d on 10-aastase võlakirja tootlus ületanud üheksa kuu 7,3% trendijoone, mis näitab, et turud hindavad praegu madalamaid intressimäärasid. „FPI-de katted aitavad turgu testida 18 100, mis on 61,8% langus rekordiliselt kõrgelt 18 887,6-lt 1. detsembril 16 828-le 20. märtsil.

Välisinvestoreid nõustava Alphaniti Fintechi asutaja UR Bhat aga eeldab, et FPI-d hoiavad oma lühikesi positsioone, et kaitsta negatiivsete ülemaailmsete uudistevoogude eest.


Tunne oma sisemist investorit
Kas sul on terasest närvid või tekib investeeringute pärast unetus? Määratleme teie investeerimisviisi.

Tehke test

Vaadake kõiki äriuudiseid, turuuudiseid, värskeimaid sündmusi ja viimaseid uudiste värskendusi saidil Live Mint. Igapäevaste turuvärskenduste saamiseks laadige alla rakendus Mint News.

Enam-vähem

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.