Take a fresh look at your lifestyle.

OTT-s peaks olema tsensuur, vulgaarsus ja alastus peaksid lõppema: Salman Khan

0

Filmfare’i auhindade jagamise avamisel tekitas Bollywoodi näitleja Salman Khan OTT-i platvormidel tsensuurivajadust avaldades paraja kõmu. Salman ütles, et tema arvates on “puhas sisu” alati “parem valik”, kuna see toimib paremini ja kuidas näitlejad, kes keelduvad julgete stseenide tegemisest, sageli hüljatakse.

Rääkides OTT-st, ütles Khan, et ta ei usu, et OTT on „TV lahedam versioon”, olenemata tänapäeval levinud arvamusest ja et ta on show-äris tegutsenud alates 1989. aastast, kuid ta pole seda kunagi teinud. Ta kritiseeris OTT-i sisu, öeldes, et “vulgaarsus, alastus ja gaalitš (kuritahtlik sisu)” tuleb lõpetada, ja soovitas, et ka nendel platvormidel peab kehtima tsensuur.

Ta väljendas muret sellise sisu kättesaadavuse pärast väikestele lastele.Ab 15-16 saal ka bacche dekh sakte hai. Apko acha lagega apki choti se beti ye sab dekhe… padhne ke bahane.” Khan kordas, et OTT-i sisu on vaja jälgida, “Jitna puhas hoga sisu, utna behtar hoga, vaatajaskond uski zyada hogi.”

Salman uuris ka näitlejaid, kes on ekraanil intiimstseene esitanud. “Aapne sab kuch kar lia… armastamine, suudlemine, paljastamine kar lia aur aap apne building mein ghus rahe hai aur apka watchman aapka content dekh raha hai,” ütles Salman, öeldes, et see võib olla “turvaprobleem”. “Hindustan mein rehte hai, thoda boht theek hai lekin itna zyada beech mein ho gya tha. Ab jake thoda kontrolli mein aya hai,” täpsustas ta.

Salman rõhutas, et OTT-võistlusel saavad mõned andekad näitlejad isegi selliste stseenidega hakkama, kuid need, kes seda eitavad, jäävad sageli maha. Ta soovitas tungivalt tsensuuri ideed ja ütles, et kui filmidel ja televisioonil võib olla tsensuur, kus nad annavad tsensuuripoliitika alusel filmidele täiskasvanute tunnistused, siis miks ei võiks OTT-i sisu läbida sama tsensuuri hindamisprotsessi?

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.