Take a fresh look at your lifestyle.

Pärast tervisehirmu õnnistas telenäitleja Neha Madra tüdrukuga

0

Pärast tervisehirmu õnnistas telenäitleja Neha Madra tüdrukuga
“Balika Vadhu” kuulsus Neha Marda sünnitas pärast rasedustüsistustega silmitsi seismist tüdruku (fotokrediit – Instagram)

“Balika Vadhu” näitleja Neha Mardat on õnnistatud beebitüdrukuga, kuigi see oli enneaegne sünnitus. Tema pildid beebiga levivad sotsiaalmeedias.

Neha sattus rasedusega seotud tüsistuste tõttu haiglasse ja hiljuti oli tema meeskond jaganud tema tervislikku seisundit sotsiaalmeedias, kus mainiti, et ta on raseduse viimases staadiumis ja “ootab kiiret paranemist”.

Neha Marda postitus kõlas järgmiselt: „Ootan kiiret paranemist oma rasedustee viimases faasis… Ta usub täielikult sellesse jõusse. Shri Shivay Namstyuvhyam.”

Vaata välja:

Nüüd on Neha Marda sünnitanud tütre ja on endiselt haiglas jälgimise all. Ka tema last uuritakse korralikult ja ülima hoolega.

Neha Marda lõi 2012. aasta veebruaris sõlme Patnas asuva ärimehe Ayushman Agarwaliga ja teatas oma rasedusest eelmisel aastal. Ta hoidis end alguses hästi, kuid hiljem tekkisid tüsistused.

Pead lugema: Dino Morea keeldub igal aastal Bigg Bossi pakkumisest, soovib võistleja asemel Salman Khani välja vahetada ja ütleb: “Olen pildistamisega hõivatud…”

Järgne meile: Facebook | Instagram | Twitter | Youtube | Google News

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.