Take a fresh look at your lifestyle.

Poliitika löömine, kuidas “asendaja” Suyash “mõju” IPL-is Isa vähivõitluses

0

Suyash Sharma, kes pärineb madalamast keskklassist, kellel pole korrumpeerunud kriketikeskkonnas ristiisa, on see põhiline Delhi kriketimängija, kes ei ole süsteemi toode. Tegelikult on ta süsteemist hoolimata edu saavutanud. Ta ei pidanud võitlema ainult toetuse puudumise tõttu, vaid ka stressiga, mis oli seotud isa haigusega, kes võitleb kardetud vähihaigusega.

Delhis jagatakse sedalaadi fenomenaalseid talente monotoonse regulaarsusega ja 19-aastane pikajuukseline Ida-Delhist Bhajanpurast pärit noormees liitub kõige uuema klassiga.

Debüteerides “löögi asendajana”, saavutas 3:30 KKR-i 81-jooksu võidus Royal Challengers Bangalore’i üle. Tema peanaha hulka kuulusid kaks tunnustatud kaitsjat – Dinesh Karthik ja Anuj Rawat peale universaalse Karn Sharma.

Traatse raamiga jalamurdja pallur peaaegu ei näidanud närvide märke. Tema käte kiirus ja võime jalgu murda ja pallida ilma selgete muutusteta on kindlasti köitnud treenerite ja fännide kujutlusvõimet.

Delhis asuv Bhajanpura kogus kurikuulsuse kolm aastat tagasi, kui see oli üks linna rahvarahutuste epitsentreid.

“See ei olnud Suyashi jaoks lihtne teekond. Ta oli endise Delhi spinneri Suresh Batra õpilane ja mängis oma klubis. Kaotasime Suresh ji COVID-19-le ja pärast seda tuli ta minu juurde, kuna tahtis matšitreeningut. andis talle võimaluse mängida minu Madras Clubi eest DDCA liigas ja Run-Stari klubis avatud turniiridel,” märkis Delhi treener Randhir Singh PTI-le.

Möödunud aasta oli Suyashi jaoks, kes ei ole pärit majanduslikult heal järjel perest, olnud äärmiselt raske.

“Tema isal avastati vähk. Kuid ma arvan, et ta jääb igavesti võlgu endisele Delhi ketrajale ja praegusele MI juhile (talendiotsija) Rahul Sanghvile, kes aitas teda tohutult isa ravimisel.

“Ütlesin talle, et kui abi on vaja, võime vaadata AIIMS-i, kuid tänu Rahulile sai tema isa Mumbais ravi. Ta oli ilmunud ka MI-sse kohtuprotsessidele,” rääkis Randhir.

Erinevalt Kolkatast, Chennaist või Mumbaist ei ole Delhi klubi kriket tulus, kuna ükski klubi ei maksa raha ja ametlikke lepinguid pole ka.

“Me ei maksnud Suyashile kunagi midagi, nagu Delhi klubi kriketis, keegi ei saa pennigi. Ainult siis, kui olete professionaal, mängite India eest ja teil on palutud mängida, võib teil olla rahalisi kohustusi,” selgitas Randhir.

Madras Club on Delhi klubiringkonna üks tuntumaid klubisid ja selle kuulsate vilistlaste hulka kuuluvad Virender Sehwag ja Yuzvendra Chahal.

“Meie klubis on midagi, et IPL-i on seni mänginud viis spinnerit. Pawan Negi, Pradeep Sahu, Tejas Baroka, Chahal ja nüüd Suyash. Meie poisid treenivad Jesus & Mary College’i (JMC) väljakul. Eelmisel aastal oli see DDCA liigas. et tema kiired googlid tõusid esile ja ta sai palju väravaid,” rääkis Randhir.

Delhi kriketis on Heraklese saavutus, välja arvatud juhul, kui kellelgi on tugev toetus klubilt või üksikutelt liikmetelt, kes omavad vähemalt 10-15 häält.

“Ta sai DDCA Challenger Trophy turniiril seitse väravat ja pääses seega Delhi U-25 koondisesse valge palli matšideks. Aga teate, mis on naljakas? Ta langes punase palli mängudest (CK Nayudu Trophy), kuna teda nähti valge pallina. mängija. Kui sa kellelegi võimalust ei anna, siis kuidas sa tead,” küsis Randhir.

Kuidas kaks Rajasthan Ranji staarmeest tema elukäiku muutsid

Esitus oli Suyashi kätes ja ta tegi seda DDCA Challenger Trophyl, U-25 osariigi koondise valimise prooviturniiril.

Kuid sellest ei piisanud, sest DDCA ringis oli piisavalt inimesi, kes levitasid Suyashi kohta ka sõnu, et ta on pärit Rajasthani elukohast, mis oli valijate Gagan Khoda esimees, ja U-25 peatreeneri Pankaj Singhi osariigist.

Kuid see oli vale, kuna poiss oli Delhis kogu oma kriketi mänginud, kuid nii Pankaj kui ka Gagan said ta BCCI U-25 turniiril valge palli meeskonda.

“Minu jaoks oli oluline vaid talent, mida ma temas katsete ajal nägin. Ta oli andekas ja ma tahtsin teda U-25 koondisesse,” sõnas endine India tempomängija Pankaj.

“Treenerina tahtsin tema põhitõdesid üle kontrollida. Esiteks sai ta palli pinnalt ära keerata.

“Uske haath mein spin karne ke ability thii.” Ta ei olnud väga pikk, kuid kohaletoimetamise tehnika oli hea. Ja kui sa suudad ilma märgatava tegevuseta muutuda nii jalamurdmisega (pöörab ära paremakäelise) kui ka googlyga (muutub paremakäeliseks), oled sa eriline talent,” sõnas Pankaj.

“Tegelikult on tema googly kiirus peaaegu sama, mis jalamurdmisel. Näete, et paljud randmevurlejad on õhus aeglasemad ja seetõttu on googly tempo veidi väiksem.” Kui raske on mängijal koheselt IPL-is särada ilma ainsatki Ranji Trophy, Vijay Hazare või Syed Mushtaq Ali mängu mängimata? “Kahtlemata on see raske. Teadsin, et tal on võimeid, aga kas tal on temperamenti tipptasemel kriketi survele vastu pidada? See oli ka minu küsimus.

“Nii et enne kui ta KKR-i katsetele läks, vestlesin ma temaga. Abhishek Nayar (üks KKRi treenerite staabi tippmehi) on sõber ja ma soovitasin Suyashit Abhishekile. Ütlesin talle, et poiss on hea ja tahtis, et ta kontrolliks, kas ta suudab survet juhtida.”

Kas ta saab punase palliga kriketi ässa?

Kui Randhir soovib, et tema hoolealune mängiks punase palliga kriketit, siis teda lauamängudes näinud Pankaj soovib, et ootused kahandaksid.

“Sa pead aru saama, millist kriketit ta on Delhis üles kasvades mänginud. Mängud on vaid 30 ja 40 üle ning see nõuab teistsuguseid bowlinguoskusi. Ma ei ütle, et ta ei oska mängida, aga Delhis, kus teil on madalatel ja aeglastel radadel, lühemate piiridega on raske tempot varieerida.

“Nii et kui neid kindla tempo ja pikkusega pallureid kasutatakse päevamängudes, lüpsavad esmaklassilised lööjad neid lihtsaks piiriks. Nad jooksevad 3-4 jooksu kohta ja see on palju. guugeldamise kiirus ja tema vabastamine on selline, et valgepalli formaadis on ta kindel edu,” lisas Pankaj.

Selles artiklis mainitud teemad

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.