Take a fresh look at your lifestyle.

Ram Charani jaoks oli Yentamma laulu tegemine Salman Khani laulust Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan “Väikese poisi unistuse täitumine”

0

Ram Charani jaoks oli Yentamma laulu tegemine Salman Khani laulust Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan
Ram Charani jaoks oli Yentamma laulu tegemine Salman Khani laulust Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan “Väikese poisi unistus täitumas” – Deets Inside (fotokrediit – YouTube)

Global Star Ram Charan teeb külalisesinemise Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaanis. Selle nädala alguses avaldati filmist populaarne laul “Yentamma”. Näeme Mega Power Stari koos Salman Khani ja Victory Venkateshiga. Yentamma on kahe päeva jooksul pärast avaldamist üle 43 miljoni vaatamise sotsiaalmeedias ja video voogesituse platvormidel.

Tegijate täna avaldatud BTS-i videos rääkis RRR-i staar oma kogemusest, kuidas teha nüüdseks sensatsioonilist hitti, mis on rahva tormiliselt vallutanud. Üle-India märulikangelane ütleb, et see oli Yentamma löök.

Viidates, et tegu oli väikese poisi unistuse täitumisega, lisab Ram Charan, et Yentamma on üks parimaid laule, mida publik suurelt ekraanilt vaadates kindlasti tähistama hakkab. Mängumuutja näitleja vihjab, et laulu tegemine pakkus talle tohutut naudingut.

Yetamma vaieldamatu energia on muutnud selle üsna populaarseks.

Yentamma on loonud Payal Dev ning taustavokaalid Vishal Dadlani, Payal Dev ja Raftaar. Laulu sõnad on kirjutanud Shabbir Ahmed ja nende koreograaf on Jani Master. Film peaks linastuma 21. aprillil 2023 Eid.

Pead lugema: Shah Rukh Khan, kes näitab armastust kätega Virat Kohli põskedel pärast seda, kui KKR vs RCB matš Internetti lõhub, reageerivad netimaanid “Kaks kuningat ühes kaadris”

Järgne meile: Facebook | Instagram | Twitter | Youtube | Google News

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.