Take a fresh look at your lifestyle.

RCB sõlmib vigastuse asendajateks Wayne Parnelli ja Vyshak Vijaykumari

0

Kui lõuna-aafriklase Parnell naaseb pärast üheksat aastat IPL-i, siis Karnataka koondislane Vijaykumar ei ole veel liigasse ilmunud.

IPL 2023: RCB nimi Parnell, Vijaykumar Topley ja Patidari asendajatena

Lõuna-Aafrika vasaku käe õmbleja Wayne Parnelli failipilt. Sportzpics

Vaid kaks IPL 2023 matši on Royal Challengers Bangalore (RCB) juba kaotanud kaks oma mängijat; Reece Topley ja Rajat Patidar, vastavalt õla- ja jalavigastustele. Nende asemel tulevad Lõuna-Aafrika vasaku käe õmbleja Wayne Parnell ja noor India tempomees Karnatakast Vyshak Vijaykumar.

IPL 2023: täielik katvus | Punktide tabel | Ajakava | Tulemused | Oranž müts | Lilla kork

Parnell, kes on registreeritud 75 miljoni rupi eest, on seni Delhi Capitalsi ja Pune Warriorsi eest mänginud 26 IPL-matši. Kuid viimane neist matšidest toimus 2014. aastal. Seega on RCB-ga mängimine tema tagasitulek IPL-i 9 aasta pärast.

Hiljuti mängis ta Pretoria Capitalsi SA20 avahooajal 9 mänguga 10 väravat, säästes 7,85.

Teisel uustulnajal, Vijaykumaril, kes on teenitud 20 000 000 rupi eest, ei ole varasemat IPL-i kogemust, kuid ta jooksis Syed Mushtaq Ali T20 karikavõistlusel, kus ta sai kaheksa väravaga 10 väravat. mängud. Ta oli ka suurim väravakütt oma osariigi meeskonna Ranji kampaanias poolfinaali, kus tema kontole jäi 8 mänguga 31 väravat, keskmiselt 24.58.

RCB on sel hooajal seni pidanud kaks mängu. Esimeses matšis alistasid nad Mumbai Indiansi, teises aga kaotasid nad Kolkata Knight Ridersile.

Järgmisena kohtuvad nad 10. aprillil Lucknow Super Giantsiga.

Vaatamata kahel korral finaali jõudmisele ei ole RCB seni suutnud võita ühtegi IPL-i karikat. Edaspidi oleks meeskond seda oma päevakorra tipus muutnud.

Lugege kõiki viimaseid uudiseid, trendikaid uudiseid, kriketiuudiseid, Bollywoodi uudiseid,
India uudised ja meelelahutusuudised siin. Jälgi meid Facebook, Twitter ja Instagram.

Otsige uusimaid ja tulevasi tehnilisi vidinaid veebist Tech2 vidinate kaudu. Hankige tehnoloogiauudiseid, vidinate arvustusi ja hinnanguid. Populaarsed vidinad, sealhulgas sülearvutite, tahvelarvutite ja mobiiltelefonide tehnilised andmed, funktsioonid, hinnad, võrdlus.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.