Take a fresh look at your lifestyle.

Salman Khan uhkeldab oma viimases Insta postituses lihaseliste jalgadega!

0

Salman Khan on Bollywoodi üks vormikamaid näitlejaid. Kõigist kolmest khaanist on Salman ainuke, kes on uhkeldanud raiutud kõhulihastega ja ei jäta kunagi kasutamata võimalust näidata oma meislitud keha hõbedasel ekraanil.

Vaid päev pärast seda, kui meie armastatud Bhaijaan kostitas oma Instagrami fänne ja jälgijaid särgita fotoga, avaldas meie armastatud Bhaijaan järjekordse foto, mis paneb netisõbrad superstaari pähe langema.

Reedel võttis Salman Khan oma ametliku Instagrami käepideme juurde ja viskas maha treeningjärgse foto. Fotol on näitlejat näha riietatuna üleni musta jõusaaliansamblisse.

Salmani jõusaalis tehtud fotol on Salman uhkeldamas oma higise ja veatu kehaga. Näitleja, keda nähakse peas valget käterätikut kandmas, näeb uues postituses välja nagu absoluutne janulõks, kui ta näitab oma lihastes jalgu.

Tuletades oma fännidele ja jälgijatele meelde oma tulevast filmi “Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan”, lisas Bhaijaan postituse pealkirjaks “21. APRILL #KBKJ”.

 
 
 
 
 
Vaadake seda postitust Instagramis
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Salman Khani (@beingsalmankhan) jagatud postitus

“Ainult siis, kui meil oleks pool sellest,” kommenteeris üks tema fänn tulise emotikoniga.

“MINU SALMANSI AKTIIVNE AEG ON KÕIK”, kommenteeris teine.

“Armastan sind Bhaijaan,” kirjutas teine ​​fänn.

“Ma ei jõua #KBKJ-d ära oodata,” kirjutas teine ​​punase südame ja tulise emotikoniga Salman Khani põnevil fänn.

Loe ka: Salman Khani filmi “Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan” treiler jõuab kohale 11 päeva enne ilmumispäeva

Samal ajal valmistub Salman Khan oma järgmiseks “Kisi Ka Bhai Kisi Ka Jaaniks”. Pere meelelahutajaks peetud filmis “Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan” mängivad peaosades ka Pooja Hegde, Shehnaaz Gill, Palak Tiwari, näitleja-tantsija Raghav Juyal ja Siddharth Nigam.

Teisipäeval avaldas Salman pärast lugusid “Naiyo Lagda”, “Billi Billi”, “Jee Rahe The Hum” plaadilt “Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan” veel ühe loo “Yentamma”. Lisaks Salmanile ja filmi staarnäitlejale teeb laulus kaasa ka `RRR` staar, Lõuna superstaar Ram Charan.

Farhad Samji lavastatud “Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan” ilmub 21. aprillil Eidi puhul.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.