Take a fresh look at your lifestyle.

Samsung Galaxy telefonid odavnevad pärast turuletoomist palju kiiremini kui iPhone’i mudelid

0

Viimase aasta jooksul BGR on toonud esile erinevused Samsung Galaxy S23, Apple iPhone 14 ja Google Pixel 7 vahel. SellCelli viimases analüüsis vaatles ettevõte nende nutitelefonide amortisatsiooniandmeid alates nende turuletoomist.

Kuigi tarbijad peavad teadma, millisel uuel telefonil on parim kaamera, aku või protsessor, kavatsevad nad lõpuks müüa oma vana nutitelefoni uue mudeli jaoks. Kuid kui saabub aeg, milline nutitelefon on kõige väärtuslikum?

Sarnaselt varasematele aruannetele on iPhone 14-l kõige rohkem väärtust, samas kui Samsungi S23 mudelite edasimüügihinnad on keskmiselt 40% madalamad ja Google Pixel 7 mudelid on 48% madalamad kui iPhone 14 hinnad. Sellegipoolest on uusima iPhone’i mudeli väärtus kuue kuu pärast 5,7% vähem kui iPhone 13, kusjuures 14-seeria odavnes 31,5%, samas kui 13-seeria väärtus oli sama aja jooksul 25,8%.

Galaxy S23 omanike jaoks on halvim müüdav telefon Ultra 1 TB. See kaotas kahe kuu jooksul pärast turuletoomist oma väärtusest 55,6%. Teisest küljest on parim Galaxy S23 Plus mudel 256 GB mäluga. See taastas osa oma kaotatud väärtusest ja pärast kahekuulist turuletoomist on selle väärtus 36,4% vähem.

iPhone 14 vs. Galaxy S23 vs. Pixel 7Pildi allikas: sellcell

Üks selli edetabelitest näitab, et 128 GB versiooniga iPhone 14 Pro Max oli pärast kahekuulist turuletoomist parima väärtusega, kaotades 13,6% koguhinnast. Sellele järgneb baasmudel iPhone 14, mille amortisatsioon on 29%, selle Plus-versioon ja seejärel tavaline Pro-mudel.

Järgmisena ilmub 256 GB mälumahuga Galaxy S23 Plus, millele järgneb Pixel 7 Pro. Suurima amortisatsiooniga telefon oli 128 GB-ga Pixel 7, mis kaotas kahe kuuga 44,7%.

Täielik aruanne võib olla leitud siit. See tõstab esile erinevad salvestusvõimalused Galaxy S23, iPhone 14 ja Pixel 7 vahel ning millised võiksid olla paremad, kui ostate või müüte edasi.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.