Take a fresh look at your lifestyle.

Shah Rukh Khan suudleb erivajadustega fänni, kui ta ütleb: “Ma armastan sind”, fännid ütlevad: “Kuningas põhjusega”

0

Shah Rukh Khan
Pildi allikas : INSTAGRAM/@SRKUNIVERSE Shah Rukh Khani fännilehe üleslaadimised

Shah Rukh Khan pole mitte ainult Bollywoodi kuningas, vaid ka südamekuningas. Võluv näitleja ei jäta fänne kunagi üllatamata oma tagasihoidlike ja kastist väljas olevate žestidega. Ometi võidab SRK taas miljonite südameid – näitlejast on tiiru teinud video, kus teda nähakse hiljutisel IPL-matšil erivõimekale fännile suudlemas. Näitleja suudles teda otsaesisele, kui fänn väljendas tema vastu armastust. Tema armas žest on paljudele Internetis muljet avaldanud.

Videot jagavad veebis mitmed fänniklubid. Shah Rukhi on näha kohtumas erilise fänniga ratastoolis. Ta tervitab fänni naeratusega, kui inimene Pathaani kiidab ja ütles talle “aitäh, et tulite matšile.” Ta külvas talle magusa suudluse. Fänn ütleb talle korduvalt: “Ma armastan sind”. Shah Rukh ütleb vastuseks, et ma armastan sind talle tagasi. Näitleja suudleb teda uuesti ja ütleb “õnnistagu sind”. Nad poseerivad ka piltidele. Shah oli sama fänniga kohtunud ka 2018. aastal.

Pärast seda, kui video sotsiaalmeedias levima hakkas; fännid on näitlejat kiitnud. Üks kasutajatest kommenteeris videot: “Ta pole lihtsalt superstaar, vaid ka üks parimaid mehi.” “Ta suudles teda kaks korda ükski teine ​​näitleja ega näitlejanna seda ei teinud,” lisas teine. Veel üks ütles: “Srk ek hi dil kitni baar jitoge (sa võidad ikka ja jälle meie südameid).” Keegi lisas ka: “Kuldse südamega mees.” “Pisarad silmas vaadates,” kommenteeris veel üks.

Team Kolkata Knight Riders võitis India kõrgliiga (IPL) 2023. aasta 9. mängu. Nad alistasid Royal Challengersi Bangalore 81 jooksuga. Shah Rukh naaseb suure tõenäosusega Kolkatasse Eden Gardensis toimuvateks kohtumisteks. IPL matš Kolkatas algas Royal Challengers Bangalore viskevõiduga. Nad otsustasid esimesena välja astuda KKR-i vastu. Lisaks Shah Rukhile olid staadionil kohal näitleja tütar Suhana Khan ja tema lähedane sõber Shanaya Kapoor, Sanjay Kapoori ja Maheep Kapoori tütar. Kohtumisel oli kohal ka KKR meeskonna kaasomanik Juhi Chawla.

Loe ka: Adnan Sami vend Junaid nimetab teda isekaks ja valelikuks; väidab, et tal on võltsitud kraadid

Loe ka: Kus on Pushpa?: Allu Arjuni tegijad avaldasid lõpuks vastuse; olla tunnistajaks näitleja möirgavale isikule

Viimased meelelahutusuudised

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.