Take a fresh look at your lifestyle.

suryakumar: Suryakumar võib India maailmameistrivõistluste võita, ütleb austraalia legend Ricky Ponting

0

Austraalia suurkuju Ricky Ponting tunneb, et Suryakumar Yadavil on võime “võita” India jaoks ODI maailmameistrivõistlused ja valijad peaksid tema poole jääma, hoolimata tema kurvast edust selles formaadis. T20 löömise sensatsioon ei ole veel oma võlu 50-üle-formaadis taasloonud ning hiljutises kolmemängulises ODI-sarjas Austraalia vastu sai temast esimene India taignar, kes registreeris kuldsete partide kübaratriki.

“Kõik üle maailma teavad, mida Surya suudab valgepalliga kriketis teha,” ütles Ponting saates ICC Review.

“Tema eelmised 12 või 18 kuud on olnud täiesti silmapaistvad. Ma arvan, et nad peaksid tema juurde jääma, sest ta on selline mängija, kes võib teile MM-i võita,” lisas Ponting.

Suryakumar on saavutanud formaadis 172 jooksu, keskmiselt vaid 12,28 alates oma viimasest viiekümnest eelmise aasta veebruaris.

Kuid endine Austraalia kipper toetas kindlalt India lööki ja ütles, et suudab teha seda, mida tegi kadunud Andrew Symonds, kes võitis oma kapteniametis 2003. ja 2007. aasta maailmameistrivõistlused.

“Ta võib olla veidi ebajärjekindel, kuid ta on selline tüüp, kes võib suurtel hetkedel mänge võita. Natuke nagu varalahkunud suur Andrew Symonds Austraalia jaoks,” sõnas Ponting.

“See on kindlasti viis, kuidas ma seda India puhul vaataksin. Ma ei mängiks turvaliselt. Ma läheksin koos matši võitnud mängijatega ja arvan, et ta on mängu võitja.” Ponting arvab, et koht number viis sobib Suryakumarile.

“Usun suurelt sellesse, et kõigis mänguvormingutes tuleb anda oma parimale taignale nii palju aega kui võimalik. Sest kui sa hoiad neid alla, siis sageli ei jõua sa oma parimaid mängijaid kasutada ja see on viimane asi, mida sa tahad.

“Nii et ma arvan, et pesa nr 5 on tema jaoks ideaalne ja ta peab lihtsalt selle rolli sisse kasvama.”

Ponting rääkis veel Team India kombinatsioonist ja ütles, et uhke Rishabh Panti puudumisel on KL Rahul eelistatud valik kindaid kandma.

Pant jääb telgiüritusest ilma, kui ta taastub eelmise aasta detsembris toimunud kohutavast autoõnnetusest.

KL Rahul oli hoidnud väravaid Austraalia vastu peetud ODI-des.

“Vaata, ma arvan, et nad jäävad temaga (Rahuliga) kinni. Ma arvan, et nende MM-koondis on KL kindlasti kohal.”

Ponting aga tunneb, et vasakukäeline Ishan Kishan oleks segaduses, kuna India tippklassis on paremakäelisi täis.

“Kui Rishabhi praegu pole, võivad nad mõelda, et tahaksid mängida vasakukäelist peksjat keskmises järjekorras, mis minu arvates peaks olema Ishan Kishan mõnes rollis, olgu see siis 4. või 5. kohal. ”

“Lihtsalt selleks, et eitada võistkondi, kellel on vasaku käe pöörlemine välja lülitatud, sest kui vaadata praegu kogu maailmas olevaid spinnereid, siis on ODI-des ja T20I-des väga vähe parema käega spinnereid.

“Keskmise järjekorra järgi peavad teil olema vasakukäelised. Enamikul külgedel on vasaku käe pöörded ja parema käe jala pöörlemine ning kui teil on keskmises järjekorras ainult paremakäelised, on nende jaoks palju raskem poisid, mängige seda.”

“Nii et ma arvan, et nad lähevad sellele MMile kahe väravavahiga oma meeskonnas ja nad otsustavad, mida nad löögimängu osas vajavad,” lisas ta.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.