Take a fresh look at your lifestyle.

Suurel reedel on tõus, peaaegu 50% näitusi on kogu riigis vähendatud

0

Bholaa piletikassa 9. päev (varajased trendid): suurel reedel on tõus, peaaegu 50% etenduste vähenemine kogu riigis
Bholaa kassa, 9. päev (varased trendid) (fotokrediit – filmikaadrid)

Bholaa, mille peaosades on Ajay Devgn, Tabu, Deepak Dobriyal ja teised, kasvas tänu suurele reedele. See on omamoodi tõuge kassasse, kuigi kogusumma, mis tuleb, jääb madalamale poole. Uurime, kuidas filmil 9. päeval läks!

Ajay Devgni enda juhitud film avanes kriitikutelt enamasti positiivsetele arvustustele ja isegi suust-suhu levitamine on olnud positiivne. Kuid just tume alatoon ja liiga palju vägivalda on olnud suureks takistuseks laia publiku ligitõmbamisel. Selle Lokesh Kanagaraji Kaithi ametliku hindikeelse uusversiooni jaoks pole naispublik ja pererahvas tegutsemas.

8. päeval langes Bholaa alla 3-kroonise piiri, kuid suurel reedel näitas film mõningast tõusu ja varajaste trendide järgi on kollektsioon vahemikus 3,40-3,50 krooni 9. päeval. Muidugi oodati puhkusel palju paremat tulemust, kuid igasugune hüpe on helge külg, mida vaadata, arvestades, et film on alates 1. päevast olnud kehvem. Kogu kollektsioon on nüüd vahemikus 62,68-62,78 krooni India piletikassas.

Bholaa on nüüd käimas ja selle avamisnädalate arvuga võrreldes on kogu riigis vähenenud peaaegu 50% näitusi. Seega on huvitav näha, kui suurt kasvu näeb film täna ja homme.

Märkus. Kassanumbrid põhinevad hinnangutel ja erinevatel allikatel. Koimoi ei ole numbreid iseseisvalt kontrollinud.

Olge Koimoi kursis, et saada rohkem kassavärskendusi ja lugusid

Pead lugema: Jr NTR piletikassas: RRR hüvitab 71% näitleja viimase 5 filmi kogusummast 1748 krooni, kas sõda 2 kordab maagiat?

Järgne meile: Facebook | Instagram | Twitter | Youtube | Google News

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.