Take a fresh look at your lifestyle.

Tööjõud tekitab vasakult ja paremalt vastureaktsiooni “alatu ja meeleheitliku” Sunaki rünnakureklaami kohta | Poliitika | Uudised

0

Tööpartei on tekitanud vasakult ja paremalt vastureaktsiooni tooride vastu suunatud rünnakureklaami peale. Erakonna ametlikul Twitteri kontol jagati postitust, milles väideti, et peaminister Rishi Sunak ei arvanud, et laste seksuaalses ründamises süüdi mõistetud täiskasvanud peaksid vangi minema.

Plakat viitas justiitsministeeriumi andmetele, mille kohaselt on alates 2010. aastast 4500 laste seksuaalses kallaletungimises süüdi mõistetud täiskasvanut vanglast hoidunud ja saanud selle asemel karistuseks ühiskondliku või tingimisi karistuse.

Tööpartei kasutas säutsu, et end “seaduslikkuse ja korra poolena” nimetada.

Kuid reklaam on äratanud laialdast kriitikat kogu poliitilisest spektrist.

Tory aseesimees Lee Anderson ütles: “See on alatu ja meeleheitlik.”

Tööpartei parlamendisaadik ja endine varikantsler John McDonnell ütles: “See ei ole selline poliitika, millega peaks tegelema tööpartei, kes on kindel oma väärtustes ja valmistub valitsema.

“Ma ütlen inimestele, kes on otsustanud selle kuulutuse avaldada, palun võtke see tagasi. Meie, Tööerakond, oleme sellest paremad.”

Vanemkonservatiivide parlamendisaadik Tobias Ellwood kirjeldas reklaami kui “kohutavat” ja ütles, et see ähvardab õõnestada demokraatlikku protsessi.

Ta lisas: “Me peaksime sellest paremad olema. Olen omal poolel madalale kummardamise pärast välja kutsunud ja teen seda nüüd uuesti.”

SNP parlamendisaadik John Nicolson ütles: “See on täiesti iiveldav. Poliitika odavnes ja alandas. Tööpartei tahab muidugi võita, aga niimoodi?”

Tory parlamendiliige Robert Largan ütles: “Ma ei hakka seda säutsuma. Aga see Tööpartei postitus peaministri kohta on rennis. Tõesti häbiväärne värk.”

Tory allikas ütles: “Leboristide peakorter on rõhutanud Sir Keiri kohutavaid tulemusi laste turvalisuse tagamisel.

“Sir Keiri vastuolulise ametiaja jooksul riiklike süüdistuste juhina nägi vähem kui 30 protsenti lapspornograafidest vangikongi sisemust.

“Pole ime, et ainult 12 protsenti tema töötajatest arvas, et ta on hea ja kurjategijad tahavad leiboristide valitsust.”

Šoti leiboristide MSP Monica Lennon ütles: “Lapsepõlve seksuaalse kuritarvitamise üle elanud inimesed väärivad kriminaalõigussüsteemi ja nende valitud esindajate paremat.

“See reklaam on halvasti hinnatud. Need meist, kes soovivad leiboristide valitsust, väärivad kampaaniamaterjale, mille üle saame uhkusega oma kogukondadesse kaasata.”

Vasakpoolne kommentaator Owen Jones ütles: “See on poliitilise reklaami täielik šokk.”

Ja vasakpoolne aktivist Ash Sarkar ütles: “Järgmine kord, kui parempoolne tabab Keir Starmerit Jimmy Savile’i laimamisega, pole leiboristidel jalga, mille najal seista: aus mängimine.”

Endine konservatiivide minister Rory Stewart ütles: “Nägin justiitsministrina õudust ja kahju, mida selline sapp on tekitanud kriminaalõigussüsteemis.

“See on halb poliitika ja vastik poliitika. Tööjõud saab ja peab tegema palju paremini kui see.”

LBC saatejuht Iain Dale ütles: “Briti poliitiliste rünnakute reklaamide uus madalseis. Nii nagu ma kritiseerisin Rishi Sunaki selle eest, et Keir Starmer oli “inimkaubitsejate sõber”, arvan ma, et see on häbiväärne. Ma eeldan, et need inimesed, kes seda tegid Ka Blairi ja Browni ajal poleks saanud vanglasse saata.”

Boris Johnson väitis eelmisel aastal ekslikult, et Sir Keir Starmer ei suutnud pedofiil Jimmy Savile’i kohtu alla anda.

Toonase peaministri kommentaarid peaministri küsimuste ajal pälvisid tema enda ja opositsioonisaadikud tugeva hukkamõistu.

See tuleb keset leiboristide ja tooride kõrgendatud jõupingutusi, et seada end 4. mail toimuvate kohalike valimiste eel seaduse ja korra partei.

Leiboristide pressiesindaja ütles: “Konservatiivid on jätnud ohtlikele süüdimõistetud kurjategijatele vabad käed tänavatel hulkuma. Tööpartei on seaduse ja korra partei ning me rakendame ohtlikele kurjategijatele karmimaid karistusi.”

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.