Take a fresh look at your lifestyle.

Ülemused pakuvad noortele töötajatele reedeti varakult lõpetada, et meelitada neid tagasi kontorisse | Linn ja äri | Rahandus

0

Ülemused püüavad nooremaid töötajaid tagasi kontorisse meelitada reede varajase lõpetamise, suvefestivalide kutsete, puhkusesoodustuste ja sünnipäevade vabade päevadega. Tööturu statistika ja ettevõtte Adzuna ülevaade näitas, et lühema päeva pakkumiste arv on järsult kasvanud ettevõtetelt, kes üritavad endiselt Covidi-järgse taastumisega hakkama saada.

Nad püüavad meelitada kasvavat hulka, keda enam ei köida traditsiooniline 9–5 tööpäev.

Rohkem kui 75 protsenti reklaamitud ametikohtadest oli suunatud töötajate värbamisele, kelle palk on 20 000–40 000 naela aastas.

See viitab sellele, et tööandjad püüavad sihikule võtta Z-põlvkonna “suumimehi” – 1990. aastate keskel kuni lõpus sündinud – ja värskeid koolilõpetajaid.

Adzuna kaasasutaja Andrew Hunter ütles, et töötingimuste muutus peegeldas tõsiasja, et töötajad nõudsid pärast pandeemiat oma ülemustelt rohkem.

Ja ta usub, et suundumus võib siin jääda. Uuringud näitasid, et nädalavahetuse pikenduspakett on osa ettevõtete jõupingutustest veenda nooremaid töötajaid, kes on pärast Covidi sulgemist eelistanud stabiilsemat töö- ja eraelu tasakaalu, enda heaks töötama.

Adzuma kogutud teave, mis edastati Bloombergile, näitas, et eelmisel kuul oli veebis 1426 töökuulutust, mis viitasid “varajasele reedele”.

Need arvud on kontrastsed vaid 583 sarnase pakkumisega samal perioodil viis aastat tagasi, enne kui Covid muutis inimeste tööviise.

Muude ettevõtete reklaamitavate magusainete hulka kuuluvad tasuta barista-stiilis kohv, massaažid, tasulised ettevõtteõhtud ja iga-aastased puhkusesoodustused, mis sisaldavad ühte kuuma sihtkohta ja ühte külma pausi.

Adzuna sadadest rollidest selgus, et Ühendkuningriigis ilmus 4536 töökuulutust, kui inimesed sisestasid veebiotsinguribale „reede varajase lõpu”.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.