Take a fresh look at your lifestyle.

Warner Bros. Discovery ühinemine tabab kiirustõkkeid, justiitsministeeriumil paluti uurida monopolisarnaseid tavasid

0

Pilt Discovery kaudu.

Kui DC Studios tühistas Nahkhiiretüdruk augustis 2022 oli kära vahetu ja raevukas. Nagu enamike kuumade nuppude teemade puhul, vaibus furoor lõpuks; DC fännid lugesid oma kaotusi, liikusid edasi ja leidsid lõpuks lootuse uutes stuudiojuhtide Peter Safrani ja James Gunni tulevikuplaanides. Siiski tundub tühistamine Nahkhiiretüdruk oli vaid jäämäe tipp; Demokraatlikud seadusandjad nimetavad juhtunut nüüd üheks paljudest monopolilaadsetest praktikatest, mille Warner Bros algatas pärast 43 miljardi dollari suurust ühinemist Discoveryga 2022. aasta aprillis.

Kirjas peaprokurör Merrick Garlandile ja peaprokuröri abi Jonathan Kanterile neli demokraatlikku seadusandjat, sealhulgas Joaquin Castro (D-TX), vabariik Pramila Jayapal (D-WA), vabariik David Cicilline (D-RI) ja Senaator Elizabeth Warren (D-MA) kutsus justiitsministeeriumi üles uurima, kuidas Warner Bros. Discovery ühinemine on võimaldanud ettevõttel “kasutada potentsiaalselt konkurentsivastaseid tavasid, mis vähendavad tarbijate valikuvõimalusi ja kahjustavad töötajaid mõjutatud tööturgudel”. kiri.

Kirjas öeldakse, et „WBD agressiivsed meetmed pärast ühinemist näitavad, et praegune konkurents meedia- ja meelelahutustööstuses on ebapiisav. Ettevõttel on stiimul ja võime kaotada suur hulk oma tööjõudu, jättes töötajatele vähem valikuid tööle asumiseks ja edutamiseks.

12 kuu jooksul pärast ajaloolist ühinemist ütles Rep Castro: “On toimunud tohutuid koondamisi. Sisuloojad on paljudel juhtudel haiget saanud. Ja mõned tarbijad hoiavad kinni tele- ja voogesituse tellimustest, mis sisaldavad vähem sisu kui aasta tagasi.

Lisaks 750 töötajale, kes koondati ettevõtetes CNN ja CNN Plus, viitab Castro voogedastusplatvormide HBO Max ja Discovery Plus kombinatsioonile, mis peaks teoks saama 2024. aasta lõpus. Pärast WBD ühinemist kaotati 68 nimetust. HBO Maxist eemaldatud ja nagu Castro ütles: “Osa HBO Maxist eemaldatud sisu ei ole muudel platvormidel voogesitamiseks, laenutamiseks ega ostmiseks saadaval – see tähendab, et tarbijatel ei ole enam juurdepääsu sisule, mida nad HBO Maxi eest makstes ootasid.”

Casto seadis kahtluse alla tasemed, mida WBD kavatseb oma uude voogesitusplatvormi lisada. Kirja kohaselt kavatseb WBD hoida reklaamitoega plaani 10 dollarit ja reklaamivaba plaani 15–16 dollarit. “Siiski pakub WBD tarbijatele lisatasu paketti, mis maksab 20 dollarit kuus “vaatajatele, kes soovivad vaadata HBO signatuursaateid võimalikult kõrge kvaliteediga.” Põhimõtteliselt tähendab selline plaan kliente, kes otsustavad jääda programmi piiresse. Castro kurdab, et vahemik 10–16 dollarit on madalama kvaliteediga; platvormil, mida on praegusel kujul juba ulatuslikult vähendatud.

Casto väitis ka, et tühistamine Nahkhiiretüdruk, mille valmistamine läks maksma 90 miljonit dollarit ja mis oli juba “järeltootmises sügaval”, võimaldas WBD-l taotleda kopsakat maksusoodustust. Ta nimetas WBD käitumist “de facto püüda ja tappa”, mis piirab oluliselt tarbijate valikuvõimalusi.

Ta lõpetab kirja, kutsudes DOJ-d üles seda ühinemisjärgset tegevust uurima ja selle legitiimsust ümber hindama. Jääb üle oodata, kuidas osakond selle olukorraga tegeleb, kui ta peaks otsustama sellega üldse tegeleda.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.