Take a fresh look at your lifestyle.

Wordle vihjed ja vastused | Tomi teejuht

0

Tänane Wordle’i vastus võib paljusid inimesi segadusse ajada, kuna see on tõesti ebatavaline sõna – ma ei olnud tegelikult kindel, kas kujutasin seda ette, kui ma seda ettevaatlikult sisse kirjutasin. New York Timesi andmetel WordleBot (avaneb uuel vahelehel) Tööriistaga täidab keskmine mängija Wordle #656 lihtsas režiimis 4,2 käiguga või 3,7 pöördega, kui ta otsustab mängida rangete reeglite järgi.

Iga päev värskendame seda artiklit Wordle’i vihjete ja näpunäidetega, mis aitavad teil tänase vastuse leida. Ja kui vihjetest ei piisa, anname sulle isegi vastuse, juhuks kui oled päris ummikus või pole lihtsalt jõudnud tänase pusle lõpuni teha. Lisaks lisame ka eilse pusle nr 656 analüüsi juhuks, kui loete seda teises ajavööndis.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.