Take a fresh look at your lifestyle.

Wriddhiman Saha: “Shubman Gilliga teise otsaga löömine muutub lihtsaks”

0

Veterani tainas Wriddhiman Saha on loonud eduka avamispartnerluse Shubman Gill ja tema omistab selle 23-aastase mehe praegusele vormile, mis teeb teises otsas lööjatel lihtsamaks. Vaadates statistikat, Gillil on rahvusvahelises kriketis viimased kolm kuud olnud fenomenaalne ning ta on ka T20 formaadis hüppeliselt saavutanud.

“Shubman on oma eluvormis. Temaga on nii lihtne lüüa. Teame, et kui Gujarat Titansil peab hästi minema, siis mina, Shubman ja Sai nr 3 peavad hästi lööma. Siis läheb meeskonnal lihtsamaks. ” ütles Saha ajakirjanikele virtuaalse suhtluse ajal. “Aga kui Shubman on läheduses, saan ma oma loomulikku mängu hõlpsalt mängida. Kui Shubman lööb alguses skoori, muutub selliste lööjate jaoks nagu mina, Sai ja Vijay lihtsamaks. Lähenemine muutub teisest otsast palju lihtsamaks.”

Saha ei mängi enam India eest ja sel sisehooajal mängis ta kääbus Tripuras, kuid see pole 40-testi veterani jaoks midagi muutnud.

“Püüan hoida asjad lihtsad, olenemata sellest, kas ma mängin India eest või mitte. Nüüd, kui ma mängin ainult IPL-i, meeldib mulle võtta matšide kaupa ja valmistuda vastavalt. Ja kõigil on erinev lähenemine. Kodumaise kriketi puhul on protsess väga erinev või stiil või lähenemine, mida võite öelda. Saate valmistuda kodumaiste rünnakute jaoks ja IPL-is peate olema teadlikud, et ka vastuseis kujutab endast samaväärselt teie allakäiku. Kui mängite nii palju aastaid, olete üldiselt teadlik,” ütles Saha.

Lugege ka: IPL-i esimene nädal: Champs GT lendas algust, kuid sama vana lugu MI-ga

Saha arvates on Gujarat Titansil üks sõbralikumaid riietusruumi õhkkondi, kus peatreener Gary Kirsten ja löögitreener Vikram Solanki hoiavad asjad südamliku ja kergena.

“Meeskonna juhtkond on andnud mulle vabaduse minna ja mängida oma lööke Powerplay’s. Olen alati uskunud, et neil, kes löövad esimese kuue ülekäiguga need 20 lisajooksu, on teil kohe 30-40-protsendiline eelis.”

Tegelikult, välja arvatud Virender Sehwag ja Prithvi Shaw, on Saha ainus India lööja, kes on IPL-is Powerplay vahetustes avanud 1000 jooksu.

“Ma ei tea, kas ma lendan radari alla või mitte. Ma ei ole statistikaga kursis. Kui annate hea stardi, saab keskmise järjekorraga raha sisse maksta ja saate suure skoori. Mängin seda mängu, mis mul on õppinud sellest ajast, kui ma kriketit mängima hakkasin, ja see võib olla põhjuseks, et mul on võimalus avada IPL erinevatele meeskondadele.

(PTI sisenditega)

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.