Take a fresh look at your lifestyle.

Xiaomi Smarter Living 2023 sündmus toimub 13. aprillil: siin on see, mida võite oodata

0

Tehnikagigant Xiaomi kinnitas Smarter Living Event 2023 kuupäeva. Sündmus toimub 13.th seekord aprillis, mitte eelmisel aastal, kui see juhtus 2022. aasta augustis. AIOT Centric üritusel oodatakse hulgaliselt uusi tooteid, sealhulgas uued õhupuhastid, veepuhastid, nutiribad ja nutitelerid ning palju muud. Teaser vihjab ka uuele habemetrimmerile.

Kuigi Xiaomi ei ole kinnitanud toodete nimekirja, mida ta Smarter Living Event 2023 ajal turule toob, vihjavad mitmed teated siiski, mida võib oodata.

Xiaomi Smarter Living 2023 sündmus: ootused

Ürituse käigus toob Xiaomi turule erinevaid targa kodu ja AIOT tooteid. Brändi poolt jagatud teaser kinnitab, et üritusel tuleb turule uus habemelõikur. Samuti paljastab plakat peenelt, et üritusel tuuakse turule koguni 6 toodet. Neli neist toodetest võivad olla Air Purifier 4 seeria, uus õhufritüür, robotvaakummopp, uus trimmerikomplekt ja mõned nutitelerid. Elustiili ürituse raames toimub aga kindlasti veel palju stardisi.

Eelmisel aastal tõi Xiaomi turule Smart Band 6 kui taskukohase kantava seadme Mi TV 5x seeria kolmes suuruses – 43-tolline, 50-tolline ja 55-tolline. Ettevõte käivitas ka Mi 360 koduvalvekaamera 2K ProMi Running Shoes, 2,5K ekraaniga Mi Notebook Pro, kuni 16 GB muutmälu ja palju muud.

Sel aastal võib Xiaomi tootevalikut värskendada ja mõnele neist toodetest turule tuua ka järeltulija. Rohkem üksikasju jagatakse siis, kui nendega kokku puutume.

Vahepeal on Xiaomi turule tulnud Redmi Note 12 4G ja Redmi 12C nutitelefonid riigis. Redmi Note 12 4G alghind on Rs. 14 999 baasmudeli eest, samas kui Redmi 12C hind on Rs. 8999 4G RAM-i põhivaliku jaoks.

Smartprixi saate jälgida Twitter, Facebook, Instagramja Google News. Külastage smartprix.com kõige värskemate uudiste, arvustuste ja tehniliste juhendite jaoks.

Denial of responsibility! faeco.org is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply

Your email address will not be published.